Informácie

CK Wanderer * Tel.: 0905 947 833 ˙ 0903 956 414 * E-Mail: info@wanderer.sk

CK WANDERER

Špecialista na zážitky…

sri_lanka_web_prezentacna

oddych

Cena 810,- EUR

Doprajte si týždňový pobyt na Srí Lanke za fantastickú cenu. Oddych na plážach Indického oceána v hoteli s polpenziou a transferom z letiska. Ostrov pokladov má čo ponúknuť aj najnáročnejším - krásnu prírodu, vynikajúcu kuchyňu a fantastické masáže.

kilimandzaro_prezentacna

nové

Cena 3 340,- EUR

Najkrajšie miesta Afriky, tradičné kmene Masajov a nezabudnuteľný výstup na Kilimandžáro. Poďte s nami do Tanzánie a staňte sa členmi našej expedície. Po športovom zážitku vás pozývame na Zanzibar, kde si oddýchneme a vychutnáme relax..

india-agra-taj-mahal-prezentacna

klasika

Cena 854,- EUR

Najväčšie atrakcie Indie – pulzujúce Dillí, Agra a jeden z divov sveta Taj Mahal, Červená pevnosť, Palác bohov Laxmi Narayan, Jama Masjid, Ružové mesto Jaipur, jazda na slonoch a množstvo iných bombónikov. Intenzívny zážitok v 4* hoteloch s polpenziou za výbornú cenu. Pridajte sa!

thajsko_bkk_phuket_prezentacna

oddych

Cena 880,- EUR

Chcete vedieť, kde bývali králi Siamu, prečo sa Bangkoku hovorí Mesto anjelov a túžite zažiť exotiku za super cenu? Poďte s nami do Thajska a oddýchnite si na jednom z najkrajších ostrovov, Phukete. Nečakajte na skupinu, cestovať môžete už aj dvaja.

oman_program_prezentacna

nové

Cena 1 798,- EUR

Arabský sultanát, v ktorom nie je núdza o kultúru, zábavu a fantastický oddych pri mori. Vezmeme vás do najkrajších pevností a povieme vám o spôsoboch ich obrany. Púštne safari, liahnutie korytnačiek na brehu mora, kúpanie sa tyrkýsovom mori a nákupy na pravom bazári.

kambodza_thajsko_program_prezentacna

spoznaj

Cena 1 597,- EUR

Pamiatka na Pol Potov režim, plavba loďou po Phnom Penh a jeden zo siedmich divov sveta Angkor Wat. Skvelý relax vám ponúkneme v rezorte na ostrove Koh Chang s možnosťou výletu na okolité ostrovy. Kráľovský palác, pulzujúce trhy, typické go-go bary.

thajsko_huahin_web_prezentacna

oddych

Cena 896 EUR

Krajina úsmevov, úžasnej prírody, večne teplého mora a kulinárskych špecialít. Pripravili sme pre vás pobyt v 4* hoteli Novotel na pláži Cha Am neďaleko Bangkoku. Strávte sychravé jesenné dni v teple a užívajte si exotiku so všetkým, čo k tomu patrí. Thajsko je to pravé...

JAR_prezentacna_skupinovka

poznaj

Cena 2 194,- EUR

Jedno z najkrajších miest na svete, najjužnejší cíp Afriky a väzenie Nelsona Mandelu. Poďte s nami do Kapského mesta a vyvezte sa s nami na Stolovú horu, ochutnajte najlepšie víno a zažite s nami pravé safari. Už tento november ideme do Južnej Afriky!!!

Mauricius_skupinovka_prezentacna

poznaj

1 592 EUR

Farebný ostrov, Perla Indického oceánu, ponúka návštevníkom fantastické podmienky na oddychovú dovolenku pri mori. Zároveň je to krajina s prekrásnou prírodou a množstvom atrakcií. Vodopády, pestrofarebná zem, podmorský svet a fantastické rumy. Stačí len okoštovať.

thaisko_thaibox_prezentacna

nové

Cena 1 299,- EUR

Učaroval vám Thajský box?. Doprajte si pobyt a tréningy v pravom thajskom kempe pod dohľadom legendy Samarta Payakaroona za účasti našich dvoch MS – Lucie Krajčovič a Igora Daniša. Na zaver si doprajeme oddych v 4* hoteli Novotel na pláži Cha Am.

Malajzia_skupinovka_2015_prezentacna

overené

1 463 EUR

Krajina kontrastov, úžasných budov, bohatej histórie, prírodných krás a fantastickej kuchyne. Preskúmajte s nami Kuala Lumpur, nazrite s nami do histórie Malajzie v Melakke, vychutnajte si s nami čerstvý čaj na plantážach v Cameron Highlands a zažite neskutočné morské divadlo na ostrove Perhentian.

 

CESTOPISY