Informácie

CK Wanderer * Tel.: 0905 947 833 ˙ 0903 956 414 * E-Mail: info@wanderer.sk

CK WANDERER

Špecialista na zážitky…

Las Vegas PREYENTACNA

nové

Cena 2 590,- €

Predĺžte si leto na západe USA - Los Angeles, San Diego, vráťte sa späť v čase na "pohrebisku lietadiel” Pima Museum, národné parky Grand Canyon, Death Valley a nevynechajte ani hazard v Las Vegas a Golden Gate v San Franciscu.

Sri Lanka Prezentacna

overené

Cena 1 390,- €

Veľký taliansky cestovateľ Marco Polo už pred viac ako 700 rokmi o vtedajšom Cejlóne napísal, že svojou veľkosťou a bohatstvom je to najlepší ostrov na svete. Okrem iných pokladov na ňom totiž našiel aj množstvo drahokamov, či už to bol zafír, topás, ametyst alebo granát.

India_taj_mahal_siroka

nové

Cena 1 880 ,- €

Najväčšie atrakcie Indie – pulzujúce Dillí, Agra a jeden z divov sveta Taj Mahal, Červená pevnosť, Jama Masjid, Ružové mesto Jaipur s Amber Fort, prehiadka Bombaja a oddych v Goa, Intenzívny zážitok v 4* hoteloch s plnou penziou za výbornú cenu.

thajsko_huahin_web_1

oddych

Cena 1 366,- €

Chcete vedieť, kde bývali králi Siamu, prečo sa Bangkoku hovorí Mesto anjelov a túžite zažiť exotiku za super cenu? Poďte s nami do Thajska a oddýchnite si na jednom z najkrajších ostrovov, Krabi. Overená kvalita za najlepšiu cenu na trhu. Pridáte sa aj vy?

vietnam_program_9

spoznaj

Cena 1 790,- €

Prekrásna príroda, fantastická kuchyňa, množstvo historických a kultúrnych atrakcií, oddych pri mori a škola vietnamskej gastronómie? Komplexný poznávací zájazd pre náročných s plavbou po Mekongu a výletom do Halong Bay uspokojí aj náročných.

Malajzia_skupinovka_2015_prezentacna

overené

Cena 1 556,- €

Krajina kontrastov, bohatej histórie, prírodných krás a fantastickej kuchyne. Preskúmajte s nami Kuala Lumpur, nazrite s nami do histórie v Melakke, vychutnajte si čerstvý čaj na plantážach v Cameron Highlands a zažite morské divadlo na ostrove Perhentian.

Sri Lanka a Maledivy 9

nové

Cena 2 320,- €

Preskúmajte s nami ostrov pokladov, vyskúšajte čaro ajurvédy, povozte sa na slonoch a ochutnajte pravý cejlónsky čaj. Srí Lanka je jedna z perál Indického oceána, v kombinácii s rajskými Maldivami ide o jeden z naj zájazdov.

SONY DSC

spoznaj

Cena 1 899,- €

Kubánske cigary, vynikajúci rum, rytmy salsy a prekrásne pláže s tyrkýsovým morom. Ostrov slobody sa oplatí navštíviť aj po Fidelovej smrti. Vychutnajte si s nami posledné zvyšky socializmu a spoznajte krajinu, kde čas nehrá žiadnu úlohu. Pridajte sa a nebudete ľutovať.

 

CESTOPISY