Žiadosť o vypracovanie individuálnej cenovej ponuky

SKUPINOVÉ ZÁJAZDY

INDIVIDUÁLNE ZÁJAZDY

ŠPECIÁLNE ZÁJAZDY

ONLINE LETENKY

reklamy

Mapy sveta

 

Víta vás Cestovná kancelária Wanderer


Ponuka CK Wanderer


Vybrané zájazdy CK Wanderer

MEXIKO: Krásy polostrova Yucatán

Kolíska mayskej kultúry, magické pyramídy, jeden z divov sveta Chichen Itza, pirátske mestá a relax na prekrásnych plážach. Komfortný poznávací zájazd v kvalitných 4* hoteloch s plnou penziou. Vychutnajte si s nami polostrov Yucatán všetkými zmyslami.
viac tu

ČÍNA: Dominanty krajiny - luxus


Kolíska svetovej civilizácie, najkrajšie a najznámejšie miesta Číny, tradičný Peking, starobylý Sian, finančné centrum Šanghaj a Benátky východu Sučou. Čínsky múr, Zakázané mesto, Olympijský park, Terracottova armáda a množstvo ďalších atrakcií. Vychutnajte si luxus v 5* hoteloch s polpenziou.
viac tu

INDIA: Zlatý trojuholník


Najväčšie atrakcie Indie - pulzujúce Dillí, Agra a jeden z divov sveta Taj Mahal, Červená pevnosť, Ružové mesto Jaipur, jazda na slonoch a množstvo iných bombónikov. Intenzívny zážitok v 4* hoteloch s polpenziou za výbornú cenu. Počet miest je limitovaný.
viac tu

SRÍ LANKA - Ostrov pokladov


Ostrov pokladov a krajina úsmevov, kvalitných čajov, nádhernej prírody a nekonečných pláží. Navštívte s nami najkrajšie chrámy, záhrady a čajové plantáže, oddýchnite si na exotických plážach a vyskúšajte čaro ajurvédy. Srí Lanka si vás určite získa. .
viac tu

JAPONSKO - Po stopách samurajov


Krajina samurajov, bohatej kultúry a histórie, moderných technológii, chorobnej presnosti a krásnej prírody. To je Japonsko. Rušné Tokio, Mt.Fuji, národný park Nikkó, smutné spomienky v Hirošime, očarujúce Kjóto a rozlúčka v Ósake. K tomu si dáme fantastické suši a saké. Ak sme vám urobili chuť, pridajte sa k nám za jedinečnú cenu.
viac tu

MAURÍCIUS: Farebný ostrov


Rajský ostrov úžasných farieb, milých ľudí, fantastických rumov a prekrásnych pláží. Poďte sa s nami v novembri zohriať na magický Maurícius a zažite exotiku, o ktorej ste doteraz iba snívali.
viac tu

JORDÁNSKO : Krajina rekordov a biblických zázrakov


Čo tak predĺžiť si leto, keď u nás už začína zúriť studená jeseň? V októbri sa opäť vraciame do Jordánska. Vedeli ste o tom, že je to krajina rekordov? Najnižšie položené miesto na svete, najstaršia cesta, najmenej samovrážd, najstaršia mozaiková mapa na svete...Poznávací zájazd s kúpaním sa v Červenom a Mŕtvom mori za super cenu. Neváhajte :-)
viac tu

Izrael - Návrat do Svätej zeme


Navštívte s nami Izrael, krajinu s množstvom biblických miest a pamiatok. Budete kráčať po miestach, ktorými chodil Ježiš. Jeruzalem, Múr nárekov, Betlehom, Tel Aviv, Netaniya a príbehy zo Starého a Nového zákona opäť ožijú.
viac tu

Kuba - Karibské mojito


All Inclusive na najkrajšej kubánskej pláži Varadero,
cigary, kubánsky rum, najkrajšie pláže a éterická salsa
Najbohatší program na Slovensku za super cenu!
Kuba ako ju poznáme už veľa rokov...
viac tu

OMÁN - Krajina pevností a piesku


Viete, v ktorej krajine nemusíte platiť žiadne dane, plnú nádrž natankujete za smiešnych 22 centov a chceli by ste bývať v dome, ktorý vám dá postaviť sám sultán? Omán je krajina zázrakov, kde je voda cennejšia ako benzín a krása ženy sa stále meria počtom tiav.
viac tu