Informácie

CK Wanderer * Tel.: 0905 947 833 ˙ 0903 956 414 * E-Mail: info@wanderer.sk

CK WANDERER

Špecialista na zážitky…

oman_program_prezentacna

nové

Cena 1 798,- EUR

Arabský sultanát, v ktorom nie je núdza o kultúru, zábavu a fantastický oddych pri mori. Vezmeme vás do najkrajších pevností a povieme vám o spôsoboch ich obrany. Púštne safari, liahnutie korytnačiek na brehu mora, kúpanie a iné...

Thajsko BKK KohSamui 2016 prezentacna

oddych

Cena 1 392,- EUR

Benátky východu či mesto anjelov. To je Bangkok !. Navštívte s nami jeho dominanty, vychutnajte si nočný život, najlepšie masáže a oddýchnite si na najkrajších ostrovoch Thajského zálivu.

mexico_yucatan

relax

Cena 1 940,- EUR

Kolíska mayskej kultúry, magické pyramídy, jeden z divov sveta Chichen Itza, pirátske mestá a relax na prekrásnych plážach s plnou penziou. Komfortný zájazd v kvalitných hoteloch s plnou penziou. Vychutnajte si s nami polostrov Yucatán.

vietnam_program_prezentacna

spoznaj

Cena 1 770,-

Prekrásna príroda, fantastická kuchyňa, množstvo historických a kultúrnych atrakcií, oddych pri mori a škola vietnamskej gastronómie? Ešte stále váhate? Komplexný poznávací zájazd pre náročných s plavbou po Mekongu a výletom do Halong Bay uspokojí aj náročných.

Malajzia_skupinovka_2015_prezentacna

overené

Cena 1 463,- EUR

Krajina kontrastov, bohatej histórie, prírodných krás a fantastickej kuchyne. Preskúmajte s nami Kuala Lumpur, nazrite s nami do histórie v Melakke, vychutnajte si čerstvý čaj na plantážach v Cameron Highlands a zažite morské divadlo na ostrove Perhentian.

cina_dominanty_pekingu

spoznaj

Cena 1 696,- EUR

Kolíska civilizácie, najľudnatejšia krajina sveta a tri mestá plné histórie, kultúry a atrakcií. Poďte s nami do Číny, prejdite sa po Veľkom múre, nazrite do Zakázaného mesta a iné ... Komplexný zájazd pre všetkých za super cenu.

Sri Lanka a Maledivy 9

nové

Cena 2 320,- €

Preskúmajte s nami ostrov pokladov, vyskúšajte čaro ajurvédy, povozte sa na slonoch a ochutnajte pravý cejlónsky čaj. Srí Lanka je jedna z perál Indického oceána, v kombinácii s rajskými Maldivami ide o jeden z naj zájazdov.

india_zlaty_2016_prezentacna

klasika

Cena 956,- EUR

Najväčšie atrakcie Indie – pulzujúce Dillí, Agra a jeden z divov sveta Taj Mahal, Červená pevnosť, Palác bohov Laxmi Narayan, Jama Masjid, Ružové mesto Jaipur, jazda na slonoch a množstvo iných bombónikov. Intenzívny zážitok v 4* hoteloch s plnou penziou za výbornú cenu. Pridajte sa!

 

CESTOPISY