Informácie

CK Wanderer * Tel.: 0905 947 833 ˙ 0903 956 414 * E-Mail: info@wanderer.sk

CK WANDERER

Špecialista na zážitky…

vietnam_program_prezentacna

spoznaj

Cena 1 770,- EUR

Prekrásna príroda, fantastická kuchyňa, množstvo historických a kultúrnych atrakcií, oddych pri mori a škola vietnamskej gastronómie? Ešte stále váhate? Komplexný poznávací zájazd pre náročných s plavbou po Mekongu a výletom do Halong Bay uspokojí aj náročných.

Thajsko BKK KohSamui 2016 prezentacna

oddych

Cena 1 392,- EUR

Benátky východu či mesto anjelov. Aký prívlastok by ste dali Bangkoku vy? Navštívte s nami jeho dominanty, vychutnajte si nočný život a oddýchnite si na najkrajších ostrovoch Thajského zálivu.

india-agra-taj-mahal-prezentacna

klasika

Cena 854,- EUR

Najväčšie atrakcie Indie – pulzujúce Dillí, Agra a jeden z divov sveta Taj Mahal, Červená pevnosť, Palác bohov Laxmi Narayan, Jama Masjid, Ružové mesto Jaipur, jazda na slonoch a množstvo iných bombónikov. Intenzívny zážitok v 4* hoteloch s polpenziou za výbornú cenu. Pridajte sa!

thajsko_bkk_phuket_prezentacna

oddych

Cena 880,- EUR

Chcete vedieť, kde bývali králi Siamu, prečo sa Bangkoku hovorí Mesto anjelov a túžite zažiť exotiku za super cenu? Poďte s nami do Thajska a oddýchnite si na jednom z najkrajších ostrovov, Phukete. Nečakajte na skupinu, cestovať môžete už aj dvaja.

oman_program_prezentacna

nové

Cena 1 798,- EUR

Arabský sultanát, v ktorom nie je núdza o kultúru, zábavu a fantastický oddych pri mori. Vezmeme vás do najkrajších pevností a povieme vám o spôsoboch ich obrany. Púštne safari, liahnutie korytnačiek na brehu mora, kúpanie a iné...

kambodza_thajsko_program_prezentacna

spoznaj

Cena 1 597,- EUR

Pamiatka na Pol Potov režim, plavba loďou po Phnom Penh a jeden zo siedmich divov sveta Angkor Wat. Skvelý relax vám ponúkneme v rezorte na ostrove Koh Chang s možnosťou výletu na okolité ostrovy. Kráľovský palác, pulzujúce trhy, typické go-go bary.

thajsko_huahin_web_prezentacna

oddych

Cena 896,- EUR

Krajina úsmevov, úžasnej prírody, večne teplého mora a kulinárskych špecialít. Pripravili sme pre vás pobyt v 4* hoteli Novotel na pláži Cha Am neďaleko Bangkoku. Strávte sychravé jesenné dni v teple a užívajte si exotiku so všetkým, čo k tomu patrí. Thajsko je to pravé...

JAR_prezentacna_skupinovka

poznaj

Cena 2 194,- EUR

Jedno z najkrajších miest na svete, najjužnejší cíp Afriky a väzenie Nelsona Mandelu. Poďte s nami do Kapského mesta a vyvezte sa s nami na Stolovú horu, ochutnajte najlepšie víno a zažite s nami pravé safari. Už tento november ideme do Južnej Afriky!!!

Mauricius_skupinovka_prezentacna

poznaj

1 592,- EUR

Farebný ostrov, Perla Indického oceánu, ponúka návštevníkom fantastické podmienky na oddychovú dovolenku pri mori. Zároveň je to krajina s prekrásnou prírodou a množstvom atrakcií. Vodopády, pestrofarebná zem, podmorský svet a fantastické rumy. Stačí len okoštovať.

thaisko_thaibox_prezentacna

nové

Cena 1 299,- EUR

Učaroval vám Thajský box?. Doprajte si pobyt a tréningy v pravom thajskom kempe pod dohľadom legendy Samarta Payakaroona za účasti našich dvoch MS – Lucie Krajčovič a Igora Daniša. Na zaver si doprajeme oddych v 4* hoteli Novotel na pláži Cha Am.

Malajzia_skupinovka_2015_prezentacna

overené

1 463,- EUR

Krajina kontrastov, úžasných budov, bohatej histórie, prírodných krás a fantastickej kuchyne. Preskúmajte s nami Kuala Lumpur, nazrite s nami do histórie Malajzie v Melakke, vychutnajte si s nami čerstvý čaj na plantážach v Cameron Highlands a zažite neskutočné morské divadlo na ostrove Perhentian.

Sri Lanka a Maledivy 9

nové

2 320,- €

Preskúmajte s nami ostrov pokladov, vyskúšajte čaro magickej ajurvédy, povozte sa na slonoch a ochutnajte pravý cejlónsky čaj. Srí Lanka je jedna z perál Indického oceána a v kombinácii s rajskými Maldivami ide o jeden z najkrajších zájazdov. Užite si biele pláže a bohatý podmorský svet na ostrove.

 

CESTOPISY