Žiadosť o vypracovanie individuálnej cenovej ponuky

SKUPINOVÉ ZÁJAZDY

INDIVIDUÁLNE ZÁJAZDY

ŠPECIÁLNE ZÁJAZDY

ONLINE LETENKY

reklamy

Mapy sveta

 

Víta vás Cestovná kancelária Wanderer


Ponuka CK Wanderer


Vybrané zájazdy CK Wanderer

ČÍNA: Dominanty krajiny


Kolíska svetovej civilizácie, najkrajšie a najznámejšie miesta Číny, tradičný Peking, starobylý Sian, finančné centrum Šanghaj a Benátky východu Sučou. Čínsky múr, Zakázané mesto, Olympijský park, Terracottova armáda a množstvo ďalších atrakcií. Vychutnajte si luxus v 5* hoteloch s polpenziou.
viac tu

VIETNAM: Krásy východu


Hlavné mesto krajiny s množstvom jazier, hlavných tried a mestských parkov, smaragdovo zelené vody zátoky s úžasnými vápencovými útesm v Halong Bay, jedno z najkrajších miest juhovýchodnej Ázie Hoi An, atmosféra pouličných trhov, kaviarní a elegantných barov v Saigone, domorodci na brehoch Mekongu...
viac tu

INDIA: Zlatý trojuholník a Goa


Najväčšie atrakcie Indie - pulzujúce Dillí, Agra a jeden z divov sveta Taj Mahal, Červená pevnosť, Ružové mesto Jaipur, jazda na slonoch a množstvo iných bombónikov. Na záver oddych pri mori s výbornými službami a skvelými masážami. Intenzívny zážitok v 4* hoteloch s polpenziou za výbornú cenu.
viac tu

MEXIKO: Krásy polostrova Yucatán

Kolíska mayskej kultúry, magické pyramídy, jeden z divov sveta Chichen Itza, pirátske mestá a relax na prekrásnych plážach. Komfortný poznávací zájazd v kvalitných 4* hoteloch s plnou penziou. Vychutnajte si s nami polostrov Yucatán všetkými zmyslami.
viac tu

SRÍ LANKA - Ostrov pokladov


Ostrov pokladov a krajina úsmevov, kvalitných čajov, nádhernej prírody a nekonečných pláží. Navštívte s nami najkrajšie chrámy, záhrady a čajové plantáže, oddýchnite si na exotických plážach a vyskúšajte čaro ajurvédy. Srí Lanka si vás určite získa. .
viac tu