Informácie

CK Wanderer * Tel.: 0905 947 833 ˙ 0903 956 414 * E-Mail: info@wanderer.sk

CK WANDERER

Špecialista na zážitky…

 

vietnam_program_prezentacna

spoznaj

Cena 2 094,- EUR

Dobrodružstvo v krajine miliónov motoriek, nádhernej prírody, zaujímavých atrakcií, bohatej kultúry a skvelého jedla. Pulzujúci Hanoj, výlet loďou po Halong Bay, vietnamské Zakázané mesto, delta Mekongu, spomienka na vietnamské vojnu v tuneloch Cu Chi a oddych pri mori v Hoi An.

mexico_yucatan

relax

Cena 1 850,- EUR

Kolíska mayskej kultúry, magické pyramídy, jeden z divov sveta Chichen Itza, pirátske mestá a relax na prekrásnych plážach. Komfortný poznávací zájazd v kvalitných 4* hoteloch s plnou penziou. Vychutnajte si s nami polostrov Yucatán všetkými zmyslami. Idete s nami ?

india-agra-taj-mahal-prezentacna

klasika

Cena 854,- EUR

Najväčšie atrakcie Indie – pulzujúce Dillí, Agra a jeden z divov sveta Taj Mahal, Červená pevnosť, Palác bohov Laxmi Narayan, Jama Masjid, Ružové mesto Jaipur, jazda na slonoch a množstvo iných bombónikov. Intenzívny zážitok v 4* hoteloch s polpenziou za výbornú cenu. Pridajte sa!

malajzia_prezentacna

spoznaj

Cena 1 325,- EUR

Krajina kontrastov, úžasných budov, bohatej histórie, prírodných krás a fantastickej kuchyne. Preskúmajte s nami Kuala Lumpur, nazrite s nami do histórie Malajzie v Melakke, vychutnajte si s nami čerstvý čaj na plantážach v Cameron Highlands a zažite neskutočné morské divadlo na ostrove Perhentian.

oman_program_prezentacna

nové

Cena 1 898,- EUR

Arabský sultanát, v ktorom nie je núdza o kultúru, zábavu a fantastický oddych pri mori. Vezmeme vás do najkrajších pevností a povieme vám o spôsoboch ich obrany. Púštne safari, liahnutie korytnačiek na brehu mora, kúpanie sa tyrkýsovom mori a nákupy na pravom bazári.

kambodza_thajsko_program_prezentacna

spoznaj

Cena 1 597,- EUR

Pamiatka na Pol Potov režim, plavba loďou po Phnom Penh a jeden zo siedmich divov sveta Angkor Wat. Skvelý relax vám ponúkneme v rezorte na ostrove Koh Chang s možnosťou výletu na okolité ostrovy. Kráľovský palác, pulzujúce trhy, nákupná horúčka a typické go-go bary.

novy_zeland_prezentacna

spoznaj

Cena 3 542,- EUR

Láka vás Stredozem, domov Hobitov, čarovné lesy a magické príbehy ? Nový Zéland - kde inde uvidíte na spolu veľryby, tučniaky, tulene, albatrosy a množstvo iných zvierat ? Prejdite sa s nami po ľadovci, okúpte sa v termálnych prameňoch, zažite pravú maorskú šou a na ceste domov - Bangkok.

kuba_program_prezentacna

spoznaj

Cena 1 848,- EUR

Ostrov Slobody - Stará Havana, tabakové farmy, ochutnávka rumov a návšteva dvoch Hemmingwayových obľúbených barov. Naučíme vás základy salsy a rozprúdime krv v žilách. Pokocháme sa uličkami v Trinidade, navštívime mauzóleum Che Guevaru a oddýchneme si na rozprávkových plážach na Varadere.

Vyberte si z našej ponuky individuálnych zájazdov