Informácie

CK Wanderer * Tel.: 0905 947 833 ˙ 0903 956 414 * E-Mail: info@wanderer.sk

CK WANDERER

Špecialista na zážitky…

MSC-Divina

nové

Cena: 999 EUR

Strávte časť zimy v teple a prebádajte krásy Miami a plavbu po karibských ostrovoch. Nevyspytateľná Jamajka, úchvatné Kajmanie ostrovy, cubalibre na ostrove Cozumel v Mexiku alebo mesto Nassau na Bahamach. Toto všetko na jednej lodi ...

kuba_program_prezentacna

spoznaj

Cena 1 899,- EUR

Kubánske cigary, vynikajúci rum, rytmy salsy a prekrásne pláže s tyrkýsovým morom. Ostrov slobody sa oplatí navštíviť aj po Fidelovej smrti. Vychutnajte si s nami posledné zvyšky socializmu a spoznajte krajinu, kde čas nehrá žiadnu úlohu. Pridajte sa a určite nebude ľutovať.

vietnam_program_prezentacna

spoznaj

Cena 1 790,-

Prekrásna príroda, fantastická kuchyňa, množstvo historických a kultúrnych atrakcií, oddych pri mori a škola vietnamskej gastronómie? Komplexný poznávací zájazd pre náročných s plavbou po Mekongu a výletom do Halong Bay uspokojí aj náročných.

Malajzia_skupinovka_2015_prezentacna

overené

Cena 1 493,- EUR

Krajina kontrastov, bohatej histórie, prírodných krás a fantastickej kuchyne. Preskúmajte s nami Kuala Lumpur, nazrite s nami do histórie v Melakke, vychutnajte si čerstvý čaj na plantážach v Cameron Highlands a zažite morské divadlo na ostrove Perhentian.

cina_dominanty_pekingu

spoznaj

Cena 1 725,- EUR

Kolíska civilizácie, najľudnatejšia krajina sveta a tri mestá plné histórie, kultúry a atrakcií. Poďte s nami do Číny, prejdite sa po Veľkom múre, nazrite do Zakázaného mesta a iné ... Komplexný zájazd pre všetkých za super cenu.

india_zlaty_2016_prezentacna

klasika

Cena 986 ,- EUR

Najväčšie atrakcie Indie – pulzujúce Dillí, Agra a jeden z divov sveta Taj Mahal, Červená pevnosť, Palác bohov Laxmi Narayan, Jama Masjid, Ružové mesto Jaipur, jazda na slonoch a množstvo iných bombónikov. Intenzívny zážitok v 4* hoteloch s plnou penziou za výbornú cenu. Pridajte sa!

Sri Lanka a Maledivy 9

nové

Cena 2 320,- €

Preskúmajte s nami ostrov pokladov, vyskúšajte čaro ajurvédy, povozte sa na slonoch a ochutnajte pravý cejlónsky čaj. Srí Lanka je jedna z perál Indického oceána, v kombinácii s rajskými Maldivami ide o jeden z naj zájazdov.

thajsko_bkk_phuket_prezentacna

oddych

Cena 1.366,- EUR

Chcete vedieť, kde bývali králi Siamu, prečo sa Bangkoku hovorí Mesto anjelov a túžite zažiť exotiku za super cenu? Poďte s nami do Thajska a oddýchnite si na jednom z najkrajších ostrovov, Krabi. Nečakajte na skupinu, skupina čaká na vás :-)

 

CESTOPISY