Informácie

CK Wanderer * Tel.: 0905 947 833 ˙ 0903 956 414 * E-Mail: info@wanderer.sk


CK Wanderer

Predstavenie cestovnej kancelárie

CK Wanderer je slovenská cestovná kancelária, ktorá sa po prvý raz objavila na trhu v roku 2006. Sídlo CK je v Bratislave, no ťažiskom našej činnosti je spolupráca so skúsenými odborníkmi v jednotlivých ázijských krajinách, ktorí patria medzi špičku v poskytovaní turistických služieb v regióne. Ich personál a vyškolení sprievodcovia komunikujú vo viacerých svetových jazykoch.

Ponúkame vám širokú škálu služieb a programov, od vybavenia leteniek, cez jednoduchú rezerváciu hotelov až po poznávaciu dovolenku, ktorej itinerár šijeme priamo na mieru podľa požiadaviek a možností cestovateľa. Každý z uvedených programov si klient môže upraviť a prispôsobiť svojim predstavám a túžbam. Aj týmto spôsobom si chceme získať priazeň čoraz väčšieho počtu dovolenkárov a budeme sa ju snažiť udržať neustálym zlepšovaním služieb.

Ázia je kontinent ideálny na každý druh dovolenky. V jednotlivých krajinách môžete spoznávať ich históriu, kultúru, zažiť dobrodružstvo, vychutnávať jedinečné pláže a navštíviť miesta, ktoré dosiaľ videlo iba niekoľko cudzincov. Cestovať s CK Wanderer neznamená spoznávať krajiny len zvnútra autobusu. S nami každý odhalí pravú tvár Ázie, stretne sa s miestnymi obyvateľmi, naučí sa ich zvyky, nahliadne do kultúry. Jednoducho, preskúma ju z každej strany.

Skupinové zájazdy

Chcete zažiť dobrodružstvo, spoznať vzdialené kultúry alebo spojiť prácu s oddychom? Pripravili sme pre vás niekoľko zaujímavých tipov, ktoré by vás mohli inšpirovať pri tvorbe spoločného zájazdu. Okrem klasických poznávačiek sa špecializujeme aj na pobyty kombinované s oddychom pri mori. Cestovať s CK Wanderer znamená užívať si komfort minimálne 3* hotelov a prežiť s nami neuveriteľné dobrodružstvá. V cene sú vždy automaticky zahrnuté raňajky a samozrejmosťou sú špičkové služby. Nelákame vás na marketingové ceny, ale ponúkame zážitky, ktoré sú nezaplatiteľné a na ktoré sa nezabúda.

Individuálne zájazdy

Vždy ste túžili po dovolenke, na ktorej sa nebudete musieť nikomu a ničomu prispôsobovať, chcete si urobiť program podľa svojich predstáv a zobrať si so sebou len toho, koho chcete? Potom neváhajte a poskladajte si s nami zájazd vašich tajných snov.

Je to úplne jednoduché, stačí nás kontaktovať telefonicky alebo mailom a my vaše predstavy premeníme na skutočnosť. Program šitý na mieru vám pripravíme už za 60 €, no ak sa rozhodnete cestovať s nami, tak vám sumu až 100 € odrátame z ceny zájazdu. Vy si poviete kedy, kam, ako a na ako dlho, a spoločne sa dopracujeme ku konkrétnej ponuke.

Špeciálne zájazdy

Ak patríte k tým, ktorí dávajú na dovolenke prednosť aktívnemu oddychu, táto sekcia patrí práve vám. Vašu exotickú cestu obohatíme o rôzne aktivity, pri ktorých sa rozhodne nebudete nudiť. Jazdíte radi na štvorkolkách, raftujete, chcete vyskúšať paraglajding, alebo radšej dáte prednosť menej adrenalínovým činnostiam? Potom si môžete skúsiť golf, jógu, meditácie, naučíme vás základy ázijskej kuchyne či vás vtiahneme do tajov tradičných masáží.

Cudzie krajiny môžete spoznávať aj z bicykla, slonieho chrbta alebo čo tak skúsiť na pár dní žiť ako domorodec? Radi privítame aj vaše nápady a zakomponujeme ich do programu. Každý z našich programov je jedinečný a šitý klientom priamo na mieru. Žiadna zo slovenských cestovných kancelárií sa s cestovateľmi nehrá tak ako my. Tak neváhajte, vezmite so sebou blízkych a poskladajte si s nami špeciálny zájazd, ktorý splní všetky vaše očakávania.