Informácie

CK Wanderer * Tel.: 0905 947 833 ˙ 0903 956 414 * E-Mail: info@wanderer.sk

skupinove zaloha

Chcete zažiť dobrodružstvo, spoznať vzdialené kultúry alebo spojiť prácu s oddychom? Pripravili sme pre vás niekoľko zaujímavých tipov, ktoré by vás mohli inšpirovať pri tvorbe spoločného zájazdu.

Okrem klasických poznávačiek sa špecializujeme aj na pobyty kombinované s oddychom pri mori. Cestovať s CK Wanderer znamená užívať si komfort minimálne 3* hotelov a prežiť s nami neuveriteľné dobrodružstvá. V cene sú vždy automaticky zahrnuté raňajky a samozrejmosťou sú špičkové služby. Nelákame vás na marketingové ceny, ale ponúkame zážitky, ktoré sú nezaplatiteľné a na ktoré sa nezabúda.

Výhodou cestovania v skupine je, že sa vám počas celej cesty bude venovať slovenský sprievodca. To znamená, vychutnávať si vašu cestu od začiatku až do konca. Stačí vyskúšať...

vietnam_program_9

spoznaj

Cena 1 760,- € VYPREDANÉ

Prekrásna príroda, fantastická kuchyňa, množstvo historických a kultúrnych atrakcií v Hanoji a Sajgone, oddych pri mori a škola vietnamskej gastronómie? Komplexný zájazd pre náročných s plavbou po Mekongu a výletom do Halong Bay uspokojí aj náročných.

mexico_yucatan

relax

Cena 1 990,- EUR

Kolíska mayskej kultúry, magické pyramídy, jeden z divov sveta Chichen Itza, pirátske mestá a relax na prekrásnych plážach s plnou penziou. Komfortný zájazd v kvalitných hoteloch s plnou penziou. Vychutnajte si s nami polostrov Yucatán.

india-agra-taj-mahal-prezentacna

klasika

Cena 854,- EUR

Najväčšie atrakcie Indie – pulzujúce Dillí, Agra a jeden z divov sveta Taj Mahal, Červená pevnosť, Palác bohov Laxmi Narayan, Jama Masjid, Ružové mesto Jaipur, jazda na slonoch a množstvo iných bombónikov. Intenzívny zážitok v 4* hoteloch s polpenziou za výbornú cenu. Pridajte sa!

cina_dominanty_pekingu

spoznaj

Cena 1 725,- EUR

Kolíska civilizácie, najľudnatejšia krajina sveta a tri mestá (Peking – Sian - Šanghaj) plné histórie, kultúry a atrakcií. Poďte s nami do Číny, prejdite sa po Veľkom múre, nazrite do Zakázaného mesta a iné ... Komplexný zájazd pre všetkých za super cenu.