Informácie

CK Wanderer * Tel.: 0905 947 833 ˙ 0903 956 414 * E-Mail: info@wanderer.sk

Golfové zájazdy (Indonézia, Thajsko, Vietnam, Juhoafrická republika, Madeira)

šport

Golfové zájazdy (Bali, Thajsko, Vietnam, Juhoafrická republika, Madeira)

Holdujete športu gentlemanov a hľadáte miesto, kde si môžete schuti zahrať po celý rok? Zbaľte si palice a poďte s nami napríklad do Ázie, Juhoafrickej republiky alebo na Madeiru. Šport a more, to je spojenie, ktoré si vás získa.

VÝHODY

–    nádherne upravené ihriská
–    exotická príroda
–    kombinácia športu, relaxu a poznania
–    vynikajúce služby
–    špičkové ubytovanie
–    jedinečné wellness zariadenia
–    sympatické caddies
–    celoročný servis
–    cenová dostupnosť
–    vynikajúce podmienky aj pre začiatočníkov

Radi pre vás pripravíme golfový zájazd, ktorý splní všetky očakávania. Stačí si len vybrať destináciu, zvoliť vhodný termín a “golfoví” kamaráti sa určite radi pridajú. Kliknite na náš formulár (http://www.wanderer.sk/formular/), napíšte vaše predstavy a všetko ostatne už je na nás.

TOP DESTINÁCIE

Indonézia, Bali
Ostrov duchov s celoročne vhodným počasím ponúka viacero možností golfového vyžitia. Vychutnajte si úžasný športový zážitok na útese, s výhľadom na sopku, či v dažďovom pralese a spojte ho s poznávaním ostrova, či oddychom v štýle Bali wellness. Pre milovníkov adrenalínu možnosť doplnkových športov typu rafting, kanoeing, paragliding…

Thajsko, Phuket
Bangkok, Hua Hin, Phuket, Koh Samui, Pataya alebo Chiang Rai. V Thajsku je golf stále viac silnejúci pojem. Vďaka Tigerovi Woodsovi, ktorého korene siahajú práve do Thajska, je úroveň tohto športu na nebývalom vzostupe. Prekrásne ihriská rôznych obťažností, vždy usmiate caddies, fantastické možnosti zábavy a relaxu a k tomu všetkému skvelá thajská kuchyňa. To si jednoducho nenechajte ujsť.

Vietnam

Vietnam už dávno nie je len o ryži a bicykloch. Špičkové golfové ihriská v Dalate a Phan Thiet zaraďujú odborníci do prvej 50 najlepších destinácií na svete. A vy si ich môžete vyskúšať na vlastnej koži. Objavte aj športovú stránku Vietnamu, ktorý ešte zďaleka nie je prebádaný turistami.

Juhoafrická republika, Stellenbosch
Juhoafrická republika trochu inak. Preskúmajte Kapské mesto a ubytujte sa v oblasti Stellenbosch, ktorá leží v prekrásnej hornatej prírode a je jednou z najúrodnejších oblastí krajiny vzdialenej len hodinu cesty od Kapského mesta. Objavte vinnú cestu a postupne si zahrajte golf v rezortoch  Royal Cape, Clovelly, Stellenbosch a De Zalze.

Madeira
Neradi sa presúvate a mate radi komfort? Ubytujte sa v hoteli Casa Velha do Palheiro 5* s možnosťou relaxu a neobmedzeného využitia golfového ihriska Palheiro Golf alebo ihriska Santo Green fee. Budete mať bezplatný vstup do záhrad Palheiro, prehliadku vinných pivníc, denné využitie hotelového SPA, sauny, tureckých

ĎALŠIE DESTINÁCIE

Medzi obľúbené exotické miesta na spojenie golfu s poznaním patrí India, Malajzia, Mjanmarsko, Čína alebo Austrália.
Vyberte si miesto a termín, ostatné zariadime za vás.

Prihláška:
Na zájazd sa môžete prihlásiť na našej e-mailovej adrese: rezervacia@wanderer.sk, prípadne nás môžete kontaktovať na telefónnych číslach: 0905 947 833 alebo 0903 956 414.

ŽIADOSŤ O INDIVIDUÁLNU PONUKU


Meno:*
Adresa:*
E-mail:*
Telefón:*
-
Dátum odchodu:*
Dátum príchodu:*
Štandard ubytovania:*
Strava:*
Typ zájazdu:*
Destinácia:*
Typ letenky:
Preferovaná letecká spoločnosť:
Preferovaná doprava:*
Víza:
Poistenie:
Vaše predstavy / názor: