Informácie

CK Wanderer * Tel.: 0905 947 833 ˙ 0903 956 414 * E-Mail: info@wanderer.sk

Indonézia: Adrenalín na Bali

šport

Indonézia: Adrenalín na Bali

Ide o špecifický program pre tých, ktorí sa chcú naučiť lepšie starať o vlastné telo a pomáhať v tom aj druhým. Zájazd je spojený s výletmi do okolia Bangkoku s oddychom na plážach na ostrove Phuket s výbornými miestnymi sprievodcami. Ubytovanie v kvalitných hoteloch, dvojlôžkové izby, letecké presuny miestnymi pohodlnými aerolíniami. Strava vo forme raňajok, najmä pri mori si však určite pochutnáte na morských špecialitách. Ešte ste nejedli krevety, kalamáre, kraby a iné potvory? Teraz určite budete!

Program

1.-3.deň    Viedeň – Denpasar – Legian Beach
Odchod z Viedne a prelet do hlavného mesta Bali, Denpasaru. Transfer do hotela priamo na pláži Legian v Kute. Prvé dotyky s odlišnou kultúrou a náboženstvom. Ochutnajte vynikajúcu miestnu kuchyňu a okúste pravý nočný život. Kuta je miesto, kde to žije 24 hodín denne.

4.deň     Rafting na rieke Ayung
Ráno odchod z hotela a presun k mestečku Ubud. Vybavenie formalít a zostup po strmých schodoch ku korytu rieky Ayung. Jej výhodou je, že nikdy nie je studená. Máte chuť vykúpať sa? Ak to neurobíte sami, vaši kormidelníci to urobia za vás. Na sprchu vo vodopáde, či záverečné metre medzi skalnými útesmi sa nezabúda. Skvelý zážitok aj pre začiatočníkov.

5.deň     Šnorchlovanie
Máte radi podmorský svet? Dnes si ho dosýta vychutnáte. Odchod do Nusa Dua a transfer na koralové útesy Tanjung Benoa. Nádherné koraly, pestrofarebné ryby, priezračná voda – doma také rozhodne nenájdete.

6.deň     Bali na bicykli
Chcete zistiť ako žijú vidiečania na Bali? Nie je lepší spôsob ako na bicykli. Približne 15 km dlhý výlet vás zavedie k ryžovým terasám, popod hory a do malých dedín, kam zablúdi len málo turistov. Rušné mesto vymeníte za vôňu balijského vidieka. Ozaj, nechcete si zasadiť vlastnú riadku ryže?

7.deň     Parasailing
Patríte medzi adrenalínové typy a nebaví vás dlho ležať na pláži? Čo tak zalietať si padákom? Vyberiete si samostatný let alebo radšej tandem? Pohľad zvrchu je naozaj úžasný. Pri jasnom počasí možno uvidíte aj sopku Batur.

8.deň     Výlet na štvorkolkách
Ak si rozumiete s motormi a radi jazdíte v prírode, potom výlet štvorkolkami je pre vás to pravé orechové. Exotická príroda, úzke cestičky, priateľskí domorodci a množstvo chrámov – to všetko uvidíte počas výletu. Zapálite vonnú tyčinku? Nezabudnite, že na Bali treba byť s bohmi a duchmi zadobre. Keď sú najedení, dajú pokoj…

9.-11.deň    Legian Beach
Voľný program, oddych na pláži alebo pri bazéne, gurmánske špeciality a neskutočné nočné zábavy. Kuta je vyhľadávaným miestom surfistov. Skúsite sa aj vy vo vlnách postaviť na dosku? Vychutnajte si Bali plnými dúškami a zistite, prečo ho mnohí volajú „raj na zemi”.

12.deň     Denpasar – Viedeň
Transfer na medzinárodné letisko. Oddýchnutí a dokonale športovo vyžití sa vraciate späť do Európy.

CENA: na vyžiadanie


CENA ZAHŔŇA

 • Ubytovanie v hotely podľa zvolenej kategórie s raňajkami
 • Program uvedený v itinerári
 • Všetky športové aktivity
 • Presuny po Bali súkromnými klimatizovanými autami
 • Slovenský Wanderer sprievodca (nad 10 osôb) a anglicky hovoriaci sprievodcovia
 • Transfery z letiska do hotela a opačne
 • Poistenie proti insolventnosti CK

CENA NEZAHŔŇA

 • Víza
 • Medzinárodnú letenku a letiskové poplatky
 • Cestovné poistenie
 • Osobné výdavky
 • Prepitné


POZNÁMKA

Itinerár je možné doplniť aj o hotelový pobyt v ktoromkoľvek z vybraných miest. Program zároveň môžeme upraviť a doplniť podľa vašich predstáv, časových a finančných možností.

Prihláška:
Na zájazd sa môžete prihlásiť na našej e-mailovej adrese: rezervacia@wanderer.sk, prípadne nás môžete kontaktovať na telefónnych číslach: 0905 947 833 alebo 0903 956 414.

ŽIADOSŤ O INDIVIDUÁLNU PONUKU


Meno:*
Adresa:*
E-mail:*
Telefón:*
-
Dátum odchodu:*
Dátum príchodu:*
Štandard ubytovania:*
Strava:*
Typ zájazdu:*
Destinácia:*
Typ letenky:
Preferovaná letecká spoločnosť:
Preferovaná doprava:*
Víza:
Poistenie:
Vaše predstavy / názor: