Informácie

CK Wanderer * Tel.: 0905 947 833 ˙ 0903 956 414 * E-Mail: info@wanderer.sk

Bali: Teambuilding na ostrove duchov

spoznaj

Bali: Teambuilding na ostrove duchov

Ostrov si získal reputáciu exotického tropického raja svojimi majestátnymi vulkánmi, terasovitými ryžovými poľami, nádhernými zlatistými plážami a svojou bohatou a „farebnou” kultúrou. Ťažko nájdete miesto na zemi, kde je viac festivalov ako na Bali. Je tu aj viac ako 20.000 chrámov, skoro každý typický balijský dom ma vlastný chrám, v ktorom sa každých 210 dní oslavuje festival „odalan” – preto možno smelo povedať, že na Bali je festival každý deň.

Program:

1.-2.deň Viedeň – Denpasar
Odchod z Bratislavy, presun do Viedne a prelet do Denpasaru na ostrove Bali. Exotická hudba, sladkastá vôňa a omamné teplo, ostrov duchov si vychutnáte každým pórom vášho tela. Po privítaní sa s miestnym sprievodcom sa presunieme do špičkového hotela na pláži, kde sa ubytujeme. Zvyšok si vychutnáme dňa voľno na oddych po náročnom presune z Európy. Pozývame vás na pravú balijskú masáž, ktorá vás určite postaví na nohy.

3.deň Bali – tímové hry
Zahrievací deň, ktorý strávime team buildingovými hrami. Autobusom sa presunieme do oblasti Tabanan, kde to naplno rozbalíme. Najskôr prelomíme ľady ľahkým spoločnými hrami v exotickej prírode. Rozcvičení a dobre naladení nasadneme na bicykle a ideme nakupovať. Skupina s najlepším časom a správnym nákupom vyhráva. Následne si vyskúšame sadenie ryže. Už ste to niekedy robili? Bez potrebnej dávky puntičkárstva neuspejete. Komu sa nedarilo v úvode, možno zaboduje pri tradičnom varení. Dokážete si založiť oheň, uvariť tradičné jedlo sami ho zjesť? Víťazmi sú všetci, ktorí to prežijú. Po spoločnom obede sa neskoro popoludní vrátime do hotela a zvyšok dňa strávime oddychom na pláži.

4.deň Bali
Po raňajkách vyrazíme do miestneho otvoreného amfiteátra, kde si vychutnáme tradičný tanec Barong. Viete, prečo na vás tanečnice budú vyvaľovať oči? Všetko vám vysvetlíme. Po predstavení sa presunieme do Celuku, kde sa nám predvedú výrobcovia strieborných šperkov, v dedinke Mas nám ukážu prácu s najkvalitnejším drevom a pomodliť sa budeme môcť v chráme Tirta Empul. Úžasné výhľady na horu a jazero Batur sa nám naskytnú v Kintamani. Po chutnom obede sa ešte zastavíme v Goa Gajah, stredovekom sloňom chráme. Večer oddych a čas na zábavu, prípadne relax v miestnom wellness.

5.deň Bali
Voľný program na oddych, prípadne čas firemné školenie.

6.deň Bali
Máte radi adrenalín a kopec nezabudnuteľnej zábavy? Potom dnes v tom budete až po uši, lepšie povedané, nezostane na vás suchá ani nitka. Ráno si zbalíme plavky a uteráky a vydáme sa k divokej rieke Ayung, kde si vyskúšame takmer dvojhodinový rafting. Nemajte žiadne obavy, voda v riekach je na Bali po celý rok príjemne teplá a relatívne pokojná. Dáte si malé osvieženie pod vodopádom, či radšej posledné metre doplávate? Plavba exotickým prostredím pralesom vám určite vyrazí dych. Po úspešnom zvládnutí celej trate si spoločne vychutnáme osviežujúci obed. Zvyšok dňa voľný program.

7.deň Denpasar – Viedeň – Bratislava
Posledné kúpanie a dotyky s exotickým Bali. Podľa času odletu sa na poludnie odhlásime z hotela a plní zážitkov odlietame domov. Transfer na medzinárodné letisko v Denpasare a návrat do Európy.


CENA: na vyžiadanie


CENA ZAHŔŇA:

Medzinárodnú letenku, odletovú taxu z Bali
Letiskové poplatky
Ubytovanie v špičkovom hoteli
Stravu podľa itinerára (R-raňajky, O-obed, V-večera)
Poznávací program so skúsenými miestnymi anglicky hovoriacimi sprievodcami a slovenským delegátom
Súkromnú dopravu klimatizovaným autom alebo autobusom
Autobusovú dopravu BA-Viedeň-BA
Vnútroštátne presuny
Teambuildingové aktivity vrátane požičania výbavy
Vstupy do atrakcií a pamiatok
Prepitné
Poistenie proti insolventnosti

CENA NEZAHŔŇA:

Cestovné poistenie, víza, osobné výdavky


Ubytovanie:

BALI TROPIC(4*)
Bali Tropic & Spa je hotel, ktorý dokáže splniť aj predstavy náročnejších klientov. Spája v sebe prvky autentickej balijskej architektúry, kombinovanej s jemným pieskom a kryštálovým morom. Hostí určite zaujmú najmä bohaté možnosti kúpeľnej starostlivosti a príjemné tropické prostredie na jednej z najkrajších pláží ostrova. Každá z deluxe izieb má 34m2, výhľad na malebnú záhradu a romantickú kúpeľňu. Bohato vybavené izby s plazmovým televízorom, telefónom, sejfom, minibarom a množstvom doplnkov uspokojí každého.

www.balitropic-resort.com


Itinerár je možné doplniť aj o hotelový pobyt v ktoromkoľvek z vybraných miest. Program zároveň môžeme upraviť a doplniť podľa vašich predstáv, časových a finančných možností.

Prihláška:
Na zájazd sa môžete prihlásiť na našej e-mailovej adrese: rezervacia@wanderer.sk, prípadne nás môžete kontaktovať na telefónnych číslach: 0905 947 833 alebo 0903 956 414.

OBJEDNAŤ/INFORMOVAŤ SA

Štandard


Strava


Typ zájazdu


DestináciaTyp letenky


Preferovaná doprava


Víza


Poistenie