Informácie

CK Wanderer * Tel.: 0905 947 833 ˙ 0903 956 414 * E-Mail: info@wanderer.sk

Thajsko: Mesto anjelov a oddych na ostrove Krabi

oddych

Thajsko: Bangkok a oddych na ostrove Krabi (12.11.-23.11.2017)

Termín: 12.11.-23.11.2017
Ubytovanie:
hotely 4*
Strava:
podľa itinerára

Program: kombinovaný

thajsko_bkk_phuket_2 thajsko_bkk_phuket_4

Program

12.-13.11.          Viedeň – Bangkok (R)

Odchod na letisko do Viedne a následný odlet do Bangkoku. Víta nás mesto anjelov a neskutočný kolos, v ktorom to žije no stop. Začíname zostra a priamo z letiska ideme na prehliadku mesta. Zastavíme na tradičnom trhu Klong Toey, aby sme si ukázali nákupné zvyky Thajčanov. Chladničku na mäso rozhodne nehľadajte. Navštívime aj chrám Wat Pho s obrovskou sochou ležiaceho Budhu a množstvom nádherných „chedi“. Následne sa povozíme po rieke Chaophraya a preskúmame niekoľko vodných kanálov „klongov“. Rieka je ideálne miesto na porovnanie tradičného a moderného Bangkoku. Cestou späť sa zastavíme pri jednej z najväčších ikon mesta, Wat Arun, teda pri Chráme úsvitu, na brehu rieky. Popoludní presun do hotela, oddych po dlhej ceste z Európy a večer prechádzka  po nočnom trhu Patpong, ktorý je známy aj množstvom go-go barov. Ochutnáte tradičný street food?

14.11.               Bangkok (R)

Skoro ráno vyrazíme na plávajúce trhy do Doamnoen Saduak, ktoré sú vzdialené cca 80 km od Bagkoku. Preslávil ich najmä britský agent 007 James Bond, ktorý sa po nich preháňal v tradičnom člne so zdvihnutým nosom v jednom zo série úspešných filmov. Život pri vodných kanáloch, nákupy priamo z člnu a dokonca pojazdné kuchyne s množstvom miestnych dobrôt. To všetko budeme môcť vidieť a okoštovať. Skúsite zjednávať na tamojšom trhu? Podvečer voľný program, skočíme na miestny trh so živou hudbou?

thajsko_bkk_phuket_1thajsko_bkk_phuket_3

15.11.                  Bangkok – Krabi (R)

Viete, kde sa skrývajú pľúca Bangkoku? No predsa v Lumpini parku, ktorý dal vybudovať kráľ Rama VI. Cvičenie, tance, oddych a obrovské varany. Po príjemnom osviežení v zelenej oáze sa vyberieme do obchodného centra MBK, kde uspokojíme nákupné chute. Na poludnie sa odhlásime z hotela, presunieme sa na letisko a vydáme sa smerom Krabi. Po prílete transfer loďou do rezortu a voľný program.

16.-17.11.             Krabi (R)

Po voľnom dni v rezorte na bielych plážach zátoky Railay sa vyberieme preskúmať okolité vody a ikonický ostrov Phi Phi, ktorý preslávil najmä film Pláž s Leonardom di Capriom. Najskôr sa však zastavíme na Bambusovom ostrove, kde si oddýchneme na bielych plážach a zaplávame si v priezračných vodách. Následne si vyskúšame pravú šnorchlovačku na koralovom poli s pestrofarebnými rybami Hin Klang. Po obede v Phi Phi Don sa zastavíme na Monkey Beach a v lagúne Phi Ley, kde sa nám odokryje jaskyňa Vikingov. Cestou späť sa nám naskytnú ešte dve príležitosti na šnorchlovanie, dokonca na mieste, kde nakrúcali spomínaný film.

KRABI 1

KRABI 2

 

 

 

 

 

 


18.-21.11.           Krabi (R)

Po ďalšom voľnom dni si užijeme športové aktivity na kanoe. Najskôr si osvojíme bezpečnosť na loďke a potom vpádlujeme do niekoľkých jaskýň, poplavíme sa popri mangrovníkových lesoch a budeme obdivovať rôzne stalagmity a stalaktity, ktorých vek sa odhaduje na 3 000 – 5 000 rokov. Obed si vychutnáme v plávajúcej reštaurácii a rozhodne si nenecháme ujsť príležitosť na kúpanie v niektorej z prírodných lagún a bazénov.

22.-23.11            Krabi – Bangkok – Viedeň (R)

Záverečný deň odhlásenie sa z hotela a transfer na letisko a cez Krabi a Bangkok odlietame domov. Koniec programu.


MAPAPODMIENKY


Cena zájazdu: 1.366 € / osoba v dvojlôžkovej izbe*

Príplatok za 1/1: 325 €

* cena je platná pri min. stanovenom počte 10 a viac osôb a môže sa meniť v závislosti od cien leteniek a času rezervácie


CENA ZAHŔŇA

 • Medzinárodnú letenku
 • Miestnu spiatočnú letenku BKK – Krabi – BKK
 • Ubytovanie v kvalitných hoteloch s raňajkami
 • Stravu podľa itinerára (R-raňajky, O-obed, V-večera, AI-allincusive)
 • Služby anglicky hovoriaceho personálu a slovenského supervízora
 • Poznávací program a výlety na Krabi
 • Vstupy do pamiatok a atrakcií
 • Spiatočný transfer loďou do rezortu
 • Poistenie proti insolventnosti

CENA NEZAHŔŇA

 • Letiskové poplatky
 • stravu nad rámec itinerára
 • osobné výdavky
 • cestovné poistenie (2,89 €/deň)

UBYTOVANIE

 • Montien Hotel Bangkok 4*, Superior Room
 • Railay Bay Resort & Spa 4* Krabi, Garden Challet

Railay Bay Resort & Spa

Súčasťou rezortu Railay Resort & Spa sú priestranné chatky situované v tropickej krajine. Tiahnu sa pozdĺž bielych piesočnatých pláži polostrova Railay. K dispozícii je vám tu bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch, vonkajší bazén priamo pri pláži a reštaurácia.

Rezort Railay Bay Resort & Spa vám ponúka bezplatné parkovanie na pevnine pri móle Ao Nam Mao a nachádza sa 20 minút plavby loďou z móla Ao Nam Mao alebo z pláže Ao Nang k mólu Railay.

Chatky v rezorte Railay majú vlastný balkón a ich tropický dizajn dotvára ležérny ratanový a drevený nábytok. V izbe máte k dispozícii DVD prehrávač, trezor a priestrannú kúpeľňu s vaňou.

V rámci voľno časových aktivít môžete relaxovať pri upokojujúcej masáži vo wellness centre Railay alebo si vyskúšať aktivity, akými sú kanoistika či horolezectvo. Môžete tu tiež využiť službu organizácie výletov, personál vám rád pomôže s ich plánovaním.

Stolujte a užite si príjemne chladivý morský vánok v reštaurácii rezortu Railay, kde si môžete pochutnať na jedlách z morských plodov a na pizzi. K dispozícii máte aj izbovú službu.

LETENKY

Prihláška:

Na zájazd sa môžete prihlásiť na našej e-mailovej adrese: rezervacia@wanderer.sk, prípadne nás môžete kontaktovať na telefónnych číslach: 0905 947 833 alebo 0903 956 414.