Informácie

CK Wanderer * Tel.: 0905 947 833 ˙ 0903 956 414 * E-Mail: info@wanderer.sk

Thajsko : Naučte sa masírovať po thajsky

špecial

Thajsko: Naučte sa masírovať po thajsky

Ide o špecifický program pre tých, ktorthajsko-masaze-1í sa chcú naučiť lepšie starať o vlastné telo a pomáhať v tom aj druhým. Zájazd je spojený s výletmi do okolia Bangkoku s oddychom na plážach na ostrove Phuket s výbornými miestnymi sprievodcami. Ubytovanie v kvalitných hoteloch, dvojlôžkové izby, letecké presuny miestnymi pohodlnými aerolíniami. Strava vo forme raňajok, najmä pri mori si však určite pochutnáte na morských špecialitách. Ešte ste nejedli krevety, kalamáre, kraby a iné potvory? Teraz určite budete!

 

Program

1.-2.deň    Viedeň – Bangkok
Odchod z Viedne. Po prílete do Bangkoku si vychutnáte voľno na odpočinok po dlhej ceste a individuálny program. Doprajete telu tradičnú thajskú masáž? Neváhajte, je to naozajstný zážitok. Večer si môžete spríjemniť návštevou populárneho nočného trhu Patpong, ktorý bol donedávna považovaný za červenú uličku. Necháte sa zlákať do niektorého z „go-go” barov? Pozor, miestne dievčatá sú krásne, no objektom ich lásky sú takmer vždy len peniaze…

3.-7.deň    Bangkok
Po raňajkách sa presuniete do kolísky thajskej masáže, populárnej školy Wat Po, hneď vedľa rovnomenného Chrámu spiaceho Budhu. Počas nasledujúcich dní vás čaká 30 hodín tréningu ako odstrániť únavu a bolesť z tela. Profesionálni lektori vás naučia účinné triky na relaxáciu, zlepšenie lymfatického systému, krvného obehu a prinavrátenie pružnosti svalov. Okrem základov kvalitnej masáže odhalíte tajomstvo thajského úsmevu a práce so zákazníkom.

8.deň     Bangkok – Damnoen Saduak – Bangkok
Chceli ste si niekedy zahrať vo filme? Ak sa vám to doteraz nesplnilo, budete sa môcť aspoň cítiť ako akčthajsko-damnoen-saduak-2ný hrdina. Čaká vás totiž výlet na plávajúci trh do Damnuen Saduak (cca 100km od Bangkoku), ktorého kanály brázdil na typickom člne aj populárny James Bond, agent 007. Počas plavby na trh sa zoznámite so životom vidiečanov, žijúcich v tradičných chatrčiach na pilieroch. História trhu siaha do roku 1866, keď kráľ Rama IV nariadil vykopať v provincii Ratchaburi 32km dlhý kanál, ktorý mal spojiť Mae Klong s Tacheen Rivers. Cieľom bolo využiť úrodnú pôdu na pestovanie exotického ovocia. Neskôr sa na týchto kanáloch začalo obchodovať, typicky po thajsky – z člna na čln, na ktorých sa dokonca varí aj stravuje. Ochutnáte miestne špeciality priamo na vode? Nezabudnite zjednávať, bez tohto zvyku to nejde ani v člne. Keď nám nebude stačiť takáto prehliadka thajských tradícií, potom nám určite ulahodí miestna šou v Thajskej kultúrnej dedinke. Hodinové predstavenie nám priblíži spôsob života, tance, záľuby aj obľúbený box muai thai. Alebo si radšej oddýchnete v Ružovej záhrade s tisíckami druhov kvetín a exotických rastlín? Pastva nielen pre oči, ale aj nos.

9.deň     Bangkok – Ayuthaya – Bangkok
Ráno vyrazíte na sever, do 86km vzdialeného bývalého kráľovského mesta Siamu (1350-1767), Ayuthaya. Napriek tomu, že z neho zostali už len ruiny, stále patrí medzi najväčšie atrakcie Thajska. Ayuthayu zničili počas barmských vpádov, no pozostatky niekdajších chrámov dodnes vydávajú svedectvo o majestátnosti tohto mesta.. V areáli historického parku navštívite najvýznamnejšie pamiatky – bronzové sochy Wat Chaya Mongkol a Wat Panangcherng. Na ceste späť sa zastavíte v Bang Pa-In, letnej rezidencia kráľov Ayuthaya z 18. storočia. Popoludní návrat do Bangkoku a zvyšok dňa voľno.

10.-12.deň    Bangkok – Phuket
Čo by to bolo za návštevu Thajska bez oddychu pri mori? Po raňajkách sa preto presuniete na letisko Suvarnabhumi, odkiaľ sa letecky prepravíte na vyhľadávaný ostrov Phuket. Počas nasledujúcich dní vás čaká relax na pláži Patong, ktorá je známa bohatým nočným životom a množstvom plážových aktivít. Nudiť sa tu rozhodne nebudete!

13.-14.deň     Phuket – Bangkok – Viedeň – Bratislava
Po raňajkách posledné kúpanie v mori a návrat na medzinárodné letisko Suvarnabhumi v Bangkoku. Rozlúčka s krajinou úsmevov a odchod domov, prípadne do ďalšej destinácie podľa vlastného výberu.


CENA: na vyžiadanie


CENA ZAHŔŇA

 • 30 hodín školy thajskej masáže vo Wat Po
 • Ubytovanie v hoteloch strednej a vyššej triedy s raňajkami
 • Súkromnú dopravu klimatizovaným autom
 • Vnútroštátny letecký presun BKK/Phuket/BKK
 • Výlety do Ayuthaya a Damnoen Saduak s miestnymi anglicky hovoriacimi sprievodcami
 • Vnútroštátne presuny
 • Vstupné do atrakcií podľa itinerára
 • Poistenie proti insolventnosti

CENA NEZAHŔŇA

 • Víza
 • Medzinárodnú letenku a letiskové poplatky
 • Cestovné poistenie
 • Stravu mimo itinerár
 • Osobné výdavky

POZNÁMKA

Program i termín zájazdu je možné upraviť podľa požiadaviek a predstáv cestujúcich. V prípade záujmu je v zájazde možné pokračovať návštevou Kambodže, Laosu alebo Vietnamu.


Itinerár je možné doplniť aj o hotelový pobyt v ktoromkoľvek z vybraných miest. Program zároveň môžeme upraviť a doplniť podľa vašich predstáv, časových a finančných možností.

Prihláška:
Na zájazd sa môžete prihlásiť na našej e-mailovej adrese: rezervacia@wanderer.sk, prípadne nás môžete kontaktovať na telefónnych číslach: 0905 947 833 alebo 0903 956 414.

ŽIADOSŤ O INDIVIDUÁLNU PONUKU


Meno:*
Adresa:*
E-mail:*
Telefón:*
-
Dátum odchodu:*
Dátum príchodu:*
Štandard ubytovania:*
Strava:*
Typ zájazdu:*
Destinácia:*
Typ letenky:
Preferovaná letecká spoločnosť:
Preferovaná doprava:*
Víza:
Poistenie:
Vaše predstavy / názor: