Informácie

CK Wanderer * Tel.: 0905 947 833 ˙ 0903 956 414 * E-Mail: info@wanderer.sk

wanderer_povodna_2015 marec

CK WANDERER

Špecialista na zážitky…

train 1

nové

Cena 2.490,- EUR POSLEDNÉ 4 MIESTA

Užite si najdlhšiu nepretržitú železničnú trať na svete, Transsibírsku magistrálu a preskúmajte mestá ako Moskva, Jekaterinburg, Novosibirsk, Irkutsk a Chabarovsk. Cestou nevynecháme ani jazero Bajkal a zakončíme ju v ďalekom Vladivostoku.

mexico_yucatan

relax

Cena 1 990,- EUR

Kolíska mayskej kultúry, magické pyramídy, jeden z divov sveta Chichen Itza, pirátske mestá a relax na prekrásnych plážach s plnou penziou. Komfortný zájazd v kvalitných hoteloch s plnou penziou. Vychutnajte si s nami polostrov Yucatán.

india-agra-taj-mahal-prezentacna

klasika

Cena 854,- EUR

Najväčšie atrakcie Indie – pulzujúce Dillí, Agra a jeden z divov sveta Taj Mahal, Červená pevnosť, Palác bohov Laxmi Narayan, Jama Masjid, Ružové mesto Jaipur, jazda na slonoch a množstvo iných bombónikov. Intenzívny zážitok v 4* hoteloch s polpenziou za výbornú cenu. Pridajte sa!

malajzia_prezentacna

spoznaj

Cena 1 325,- EUR

Krajina kontrastov, bohatej histórie, prírodných krás a fantastickej kuchyne. Preskúmajte s nami Kuala Lumpur, nazrite s nami do histórie v Melakke, vychutnajte si čerstvý čaj v Cameron Highlands a zažite neskutočné morské divadlo na ostrove Perhentian.

oman_program_prezentacna

nové

Cena 1 948,- EUR

Arabský sultanát, v ktorom nie je núdza o kultúru, zábavu a fantastický oddych pri mori. Vezmeme vás do najkrajších pevností a povieme vám o spôsoboch ich obrany. Púštne safari, liahnutie korytnačiek na brehu mora, kúpanie a atraklcie vás určite dostanú ...

kambodza_thajsko_program_prezentacna

spoznaj

Cena 1 597,- EUR

Pamiatka na Pol Potov režim, plavba loďou po Phnom Penh a jeden zo siedmich divov sveta Angkor Wat. Skvelý relax vám ponúkneme v rezorte na ostrove Koh Chang s možnosťou výletu na okolité ostrovy. Kráľovský palác, pulzujúce trhy, typické go-go bary.

thajsko_huahin_web_prezentacna

oddych

Cena 898,- EUR

Poďte sa zabaviť na jesenný Chillout do Thajska. Ukážeme vám najväčšie lákadlá Bangkoku, zoberieme vás na plávajúci trh a spolu si vychutnáme oddych v 4* hoteli Novotel na pláži Cha Am neďaleko Bangkoku. Thajsko je to pravé...

SONY DSC

spoznaj

Cena 1 899,- €

Kubánske cigary, vynikajúci rum, rytmy salsy a prekrásne pláže s tyrkýsovým morom. Ostrov slobody sa oplatí navštíviť aj po Fidelovej smrti. Vychutnajte si s nami posledné zvyšky socializmu a spoznajte krajinu, kde čas nehrá žiadnu úlohu. Pridajte sa a nebudete ľutovať.

Vyberte si z našej ponuky individuálnych zájazdov