Informácie

CK Wanderer * Tel.: 0905 947 833 ˙ 0903 956 414 * E-Mail: info@wanderer.sk

Vyberte si z našej bohatej ponuky zájazdov ten Váš.
CK Wanderer

 

Vyberte si z našej ponuky skupinových zájazdov

India_taj_mahal_siroka

nové

Cena 1 880 ,- €

Najväčšie atrakcie Indie – pulzujúce Dillí, Agra a jeden z divov sveta Taj Mahal, Červená pevnosť, Jama Masjid, Ružové mesto Jaipur s Amber Fort, prehiadka Bombaja a oddych v Goa, Intenzívny zážitok v 4* hoteloch s plnou penziou za výbornú cenu.

thajsko_huahin_web_1

oddych

Cena 1 366,- €

Chcete vedieť, kde bývali králi Siamu, prečo sa Bangkoku hovorí Mesto anjelov a túžite zažiť exotiku za super cenu? Poďte s nami do Thajska a oddýchnite si na jednom z najkrajších ostrovov, Krabi. Overená kvalita za najlepšiu cenu na trhu. Pridáte sa aj vy?

oman_program_prezentacna

nové

Cena 1 948,- EUR

Arabský sultanát, v ktorom nie je núdza o kultúru, zábavu a fantastický oddych pri mori. Vezmeme vás do najkrajších pevností a povieme vám o spôsoboch ich obrany. Púštne safari, liahnutie korytnačiek na brehu mora, kúpanie a iné...

MSC-Divina

nové

Cena: 999 EUR

Strávte časť zimy v teple a prebádajte krásy Miami a plavbu po karibských ostrovoch. Nevyspytateľná Jamajka, úchvatné Kajmanie ostrovy, cubalibre na ostrove Cozumel v Mexiku alebo mesto Nassau na Bahamach. Toto všetko na jednej lodi ...

Malajzia_skupinovka_2015_prezentacna

overené

Cena 1 556,- €

Krajina kontrastov, bohatej histórie, prírodných krás a fantastickej kuchyne. Preskúmajte s nami Kuala Lumpur, nazrite s nami do histórie v Melakke, vychutnajte si čerstvý čaj na plantážach v Cameron Highlands a zažite morské divadlo na ostrove Perhentian.

vietnam_program_9

spoznaj

Cena 1 790,- €

Prekrásna príroda, fantastická kuchyňa, množstvo historických a kultúrnych atrakcií, oddych pri mori a škola vietnamskej gastronómie? Komplexný poznávací zájazd pre náročných s plavbou po Mekongu a výletom do Halong Bay uspokojí aj náročných.

cina_dominanty_pekingu

spoznaj

Cena 1 725,- EUR

Kolíska civilizácie, najľudnatejšia krajina sveta a tri mestá (Peking – Sian - Šanghaj) plné histórie, kultúry a atrakcií. Poďte s nami do Číny, prejdite sa po Veľkom múre, nazrite do Zakázaného mesta a iné ... Komplexný zájazd pre všetkých za super cenu.

Sri Lanka a Maledivy 9

nové

Cena 2 320,- €

Preskúmajte s nami ostrov pokladov, vyskúšajte čaro ajurvédy, povozte sa na slonoch a ochutnajte pravý cejlónsky čaj. Srí Lanka je jedna z perál Indického oceána, v kombinácii s rajskými Maldivami ide o jeden z naj zájazdov.

 

 

 

Vyberte si z našej ponuky individuálnych zájazdov