Individuálna ponuka

M├íte vlastn├ę po┼żiadavky na z├íjazd?
Vytvor├şme ho pod─ża Va┼íich predst├ív.

Vypracova┼ą ponuku

O nás

CK Wanderer je slovensk├í cestovn├í kancel├íria, ktor├í sa po prv├Ż raz objavila na trhu v roku 2006. S├şdlo CK je v Bratislave, no ┼ąa┼żiskom na┼íej ─Źinnosti je spolupr├íca so sk├║sen├Żmi odborn├şkmi v jednotliv├Żch krajin├ích, ktor├ş patria medzi ┼ípi─Źku v poskytovan├ş turistick├Żch slu┼żieb v regi├│ne. Ich person├íl a vy┼íkolen├ş sprievodcovia komunikuj├║ vo viacer├Żch svetov├Żch jazykoch.

Pon├║kame v├ím ┼íirok├║ ┼ík├ílu slu┼żieb a programov, od vybavenia leteniek, cez jednoduch├║ rezerv├íciu hotelov a┼ż po pozn├ívaciu dovolenku, ktorej itiner├ír ┼íijeme priamo na mieru pod─ża po┼żiadaviek a mo┼żnost├ş cestovate─ża. Ka┼żd├Ż z uveden├Żch programov si klient m├┤┼że upravi┼ą a prisp├┤sobi┼ą svojim predstav├ím a t├║┼żbam. Aj t├Żmto sp├┤sobom si chceme z├şska┼ą priaze┼ł ─Źoraz v├Ą─Ź┼íieho po─Źtu dovolenk├írov a budeme sa ju sna┼żi┼ą udr┼ża┼ą neust├ílym zlep┼íovan├şm slu┼żieb.

V jednotliv├Żch krajin├ích m├┤┼żete spozn├íva┼ą ich hist├│riu, kult├║ru, za┼żi┼ą dobrodru┼żstvo, vychutn├íva┼ą jedine─Źn├ę pl├í┼że a nav┼ít├şvi┼ą miesta, ktor├ę dosia─ż videlo iba nieko─żko cudzincov. Cestova┼ą s CK Wanderer neznamen├í spozn├íva┼ą krajiny len zvn├║tra autobusu. S nami ka┼żd├Ż odhal├ş prav├║ tv├ír krajiny, stretne sa s miestnymi obyvate─żmi, nau─Ź├ş sa ich zvyky, nahliadne do kult├║ry. Jednoducho, presk├║ma ju z ka┼żdej strany.

Individuálne zájazdy

V┼żdy ste t├║┼żili po dovolenke, na ktorej sa nebudete musie┼ą nikomu a ni─Źomu prisp├┤sobova┼ą, chcete si urobi┼ą program pod─ża svojich predst├ív a zobra┼ą si so sebou len toho, koho chcete? Potom nev├íhajte a poskladajte si s nami z├íjazd va┼íich tajn├Żch snov.

Je to ├║plne jednoduch├ę, sta─Ź├ş n├ís kontaktova┼ą telefonicky, mailom alebo vyplni┼ą formul├ír (http://www.wanderer.sk/objednavka-zajazdu) a my va┼íe predstavy premen├şme na skuto─Źnos┼ą. Program ┼íit├Ż na mieru v├ím priprav├şme, vy si poviete kedy, kam, ako a na ako dlho, a spolo─Źne sa dopracujeme ku konkr├ętnej ponuke.

Ak potrebujete poradi┼ą, pripravili sme pre v├ís ku ka┼żdej krajine nieko─żko uk├í┼żkov├Żch programov. Tie sa daj├║ ─żubovo─żne kombinova┼ą a sp├íja┼ą, sta─Ź├ş necha┼ą p├┤sobi┼ą va┼íu fant├íziu. Budeme radi, ak sa s pl├ínovan├şm exotickej dovolenky obr├ítite na n├ís a ur─Źite nebudete sklaman├Ż.

Skupinov├ę z├íjazdy

Chcete za┼żi┼ą dobrodru┼żstvo, spozna┼ą vzdialen├ę kult├║ry alebo spoji┼ą pr├ícu s oddychom? Pripravili sme pre v├ís nieko─żko zauj├şmav├Żch tipov, ktor├ę by v├ís mohli in┼ípirova┼ą pri tvorbe spolo─Źn├ęho z├íjazdu. Okrem klasick├Żch pozn├íva─Źiek sa ┼ípecializujeme aj na pobyty kombinovan├ę s oddychom pri mori. Cestova┼ą s CK Wanderer znamen├í u┼ż├şva┼ą si komfort minim├ílne 3* hotelov a pre┼żi┼ą s nami neuverite─żn├ę dobrodru┼żstv├í. V cene s├║ v┼żdy automaticky zahrnut├ę ra┼łajky a samozrejmos┼ąou s├║ ┼ípi─Źkov├ę slu┼żby. Nel├íkame v├ís na marketingov├ę ceny, ale pon├║kame z├í┼żitky, ktor├ę s├║ nezaplatite─żn├ę a na ktor├ę sa nezab├║da.

V├Żhodou cestovania v skupine je, ┼że sa v├ím po─Źas celej cesty bude venova┼ą slovensk├Ż sprievodca. To znamen├í, vychutn├íva┼ą si va┼íu cestu od za─Źiatku a┼ż do konca. Sta─Ź├ş vysk├║┼ía┼ą…

Špeciálne zájazdy

Ak patr├şte k t├Żm, ktor├ş d├ívaj├║ na dovolenke prednos┼ą akt├şvnemu oddychu, t├íto sekcia patr├ş pr├íve v├ím. Va┼íu exotick├║ cestu obohat├şme o r├┤zne aktivity, pri ktor├Żch sa rozhodne nebudete nudi┼ą. Jazd├şte radi na ┼ítvorkolk├ích, raftujete, chcete vysk├║┼ía┼ą paraglajding, alebo rad┼íej d├íte prednos┼ą menej adrenal├şnov├Żm ─Źinnostiam? Potom si m├┤┼żete sk├║si┼ą golf, j├│gu, medit├ície, nau─Ź├şme v├ís z├íklady ├ízijskej kuchyne ─Źi v├ís vtiahneme do tajov tradi─Źn├Żch mas├í┼ż├ş.

Cudzie krajiny m├┤┼żete spozn├íva┼ą aj z bicykla, slonieho chrbta alebo ─Źo tak sk├║si┼ą na p├ír dn├ş ┼żi┼ą ako domorodec? Radi priv├ştame aj va┼íe n├ípady a zakomponujeme ich do programu. Ka┼żd├Ż z na┼íich programov je jedine─Źn├Ż a ┼íit├Ż klientom priamo na mieru. ┼Żiadna zo slovensk├Żch cestovn├Żch kancel├íri├ş sa s cestovate─żmi nehr├í tak ako my. Tak nev├íhajte, vezmite so sebou bl├şzkych a poskladajte si s nami ┼ípeci├ílny z├íjazd, ktor├Ż spln├ş v┼íetky va┼íe o─Źak├ívania.

Firemn├ę z├íjazdy

Pre ka┼żd├ęho mana┼ż├ęra s├║ najcennej┼í├şm artiklom jeho zamestnanci a obchodn├ş partneri. Hlavn├Żm predpokladom ich lojality a ┼ípi─Źkov├Żch v├Żkonov je spokojnos┼ą a motiv├ícia. Uk├í┼żte im, ┼że peniaze na v├Żplatnej p├íske nie s├║ v┼íetko. Odme┼łte ich z├í┼żitkom, na ktor├Ż nikdy nezabudn├║ a pripravte pre nich cestu snov. Motiva─Źn├Żm z├íjazdom z├şskate viac ako sami mo┼żno ─Źak├íte.

Zaoce├ínske plavby, teambuildingov├ę programy, pozn├ívacie okruhy, spolo─Źn├ę ┼íkolenia v rajsk├Żch lokalit├ích. Motiva─Źn├ę cesty pre v├ís radi zorganizujeme na ktoromko─żvek kontinente.