Individuálna ponuka

M├íte vlastn├ę po┼żiadavky na z├íjazd?
Vytvor├şme ho pod─ża Va┼íich predst├ív.

Vypracova┼ą ponuku

─î├şna: Dominanty krajiny

─î├şna

Term├şn: 19.04. – 28.04.2020
Ubytovanie: hotely 4* a 5*
Strava: ra┼łajky
Program:┬ápozn├ívac├ş

 • V├Żstrelky svetovej architektonickej moderny, sci-fi svet tretieho tis├şcro─Źia, mraziv├í kr├ísa a┬ádokonalos┼ą modern├ęho sveta v┬ákontraste s┬áciviliz├íciou starou nieko─żko tis├şcro─Ź├ş. Presne tak├Ż je Peking!
 • Naproti tomu jedna z najmodernej┼í├şch metropol sveta ÔÇô ┼áanghai, n├ím odhal├ş, ─Źo znamen├í feng ┼íuej svetovej architekt├║ry v tom pravom v├Żzname slova.
 • Dokonal├í harm├│nia! Z├í┼żitky z n├ív┼ítevy terakotovej arm├ídy, ─Źi Ve─żk├ęho ─Ź├şnskeho m├║ra budeme po ve─Źeroch vstreb├íva┼ą aj prostredn├şctvom kult├║ry v podobe fantastick├ęho Kung-Fu, cez akrobatick├║ ┼íou a┼ż po predstavenie tradi─Źnej ─Ź├şnskej opery.
 • ÔÇ×Ben├ítky ─î├şnyÔÇť v podobe mesta Suzhou bud├║ tou najchutnej┼íou ÔÇ×delikatesouÔÇť na rozl├║─Źku.

Program:

1.ÔÇô4.de┼ł:

Odlet z Viedne do PEKINGU s n├ísledn├Żm ubytovan├şm v centre mesta v┬á5-hviezdi─Źkovom hoteli. Na ├║vod n├ís oh├║ri najv├Ą─Ź┼íie n├ímestie sveta TIAN┬┤ANMEN s mauz├│leom Maa, ZAK├üZAN├ë MESTO, kam v minulosti ÔÇ×oby─Źajn├şÔÇť smrte─żn├şci nemali vstup a na p├┤du ktor├ęho mohol vkro─Źi┼ą len jedin├Ż mu┼ż ÔÇô samotn├Ż cis├ír. Vychutn├íme si prv├Ż d├║┼íok vo┼łav├ęho jazm├şnov├ęho ─Źaju a na ve─Źeru ochutn├íme sl├ívnu pekinsk├║ ka─Źicu. ─îak├í n├ís prehliadka najmonument├ílnej┼íej stavby sveta, takmer p├Ą┼ątis├şc kilometrov dlh├ęho VE─ŻK├ëHO ─î├ŹNSKEHO M├ÜRA a modern├í pe┼íia z├│na WANGFUJING v ostrom kontraste s n├şm. Architekt├║ra ─Ź├şnskych z├íhrad v LETNOM PAL├üCI, ale aj prehliadka jednej z najmodernej┼í├şch a najimpozantnej┼í├şch urbanistick├Żch stavieb plan├ęty. Klenoty ako Pekinsk├ę n├írodn├ę divadlo ─Źi Budova ─Ź├şnskej telev├şzie. Sme naozaj v ─î├şne? Sami sa presved─Ź├şte, ak├í architektonick├í kr├ísa sa skr├Żva za n├ízvami ako VT├ü─îIE HNIEZDO, NOHAVICE, VAJCE a┬ápodobne. Noh├ím d├íme odd├Żchnu┼ą po─Źas dokonalej mas├í┼że chodidiel. ├Üplne zdarma! Popritom spozn├íme tajomstv├í tradi─Źnej ─Ź├şnskej medic├şny. Miestny rik┼íiari n├ís povozia po jednom z posledn├Żch HUTONGOV, tradi─Źn├Żch ┼ítvrt├ş Pekingu a z vonkaj┼íej strany budeme obdivova┼ą kr├ísu OLYMPIJSK├ëHO ┼áTADI├ôNA. Kto bude ma┼ą chu┼ą, alebo sk├┤r odvahu, vysk├║┼ía aj miestne ┼ípeciality, ako napr. ┼íkorpi├│ny, priadky moru┼íov├ę, hady, morsk├ę kon├şky, ale napr├şklad i menej v├íbiv├ę pav├║ky, ktor├ę s├║ ve─żk├ę ako p├Ąs┼ą. Vyu┼żite tie┼ż mo┼żnos┼ą n├ív┼ítevy skvel├ęho predstavenia KUNG-FU, tradi─Źn├ęho bojov├ęho umenia ─î├şny v podan├ş t├Żch najlep┼í├şch ─Ź├şnskych artistov. No─Źn├Ż presun komfortn├Żm l├┤┼żkov├Żm vlakom prvej triedy do Sianu.

5.-7.de┼ł:

SIAN, kedysi najv├Ą─Ź┼íie mesto na svete, kde sa za─Ź├şnala sl├ívna Hodv├íbna cesta. Dnes mesto s unik├ítnou ─Ź├şnskou a┬ás moslimskou kult├║rou a z├írove┼ł hlavn├ę mesto provincie ┼áEN-SI. Ohromuj├║ci z├í┼żitok z ├┤smeho divu sveta ÔÇô posmrtnej hlinenej TERAKOTOVEJ ARM├üDY prv├ęho ─Ź├şnskeho cis├íra (UNESCO). O po─Źiatkoch budhizmu v cis├írskej ─î├şne si povieme viac vo VE─ŻKEJ PAGODE DIVEJ HUSI nes├║cej sa v architektonickom ┼ít├Żle dynastie Tang. Skvel├ę trhy si u┼żijeme hne─Ć po n├ív┼íteve VE─ŻKEJ ME┼áITY. ─îo tak absolvova┼ą predstavenie tradi─Źn├Żch tancov s┬áv├Żnimo─Źn├Żmi kost├Żmami a┬ás hudbou z┬áobdobia dynastie Tang na rozl├║─Źku? No─Źn├Ż presun komfortn├Żm l├┤┼żkov├Żm vlakom prvej triedy smer ┼áANGHAJ.

8.-10. de┼ł:

┼áANGHAJ. Pr├şchod do najmodernej┼íieho mesta vy┼íe miliardovej ─î├şny s nezabudnute─żnou panor├ímou koloni├ílneho n├íbre┼żia BUND. ├Ü┼żasn├ę v├Żh─żady si do┼żi─Ź├şme z lode po─Źas plavby po rieke HUANG PO, v─Ćaka ─Źomu z├şskame ucelenej┼í├ş obraz o tomto kolos├ílnom meste s ultramodern├Żmi mrakodrapmi v pozad├ş. Nav┼ít├şvime z├íhrady YU YUAN, kde absolvujeme aj ─Źajov├Ż ritu├íl. Ubytovanie vo ve─żmi pr├şjemnom 4-hviezdi─Źkovom hoteli v centre mesta. Na druh├Ż de┼ł si u┼żijeme vt├í─Źiu perspekt├şvu z vyhliadky hypermodern├ęho mrakodrapu WFC. ─îak├í n├ís prech├ídzka po najru┼ínej┼íej ┼íanghajskej tepne NANJING ROAD. Ostanete v ┼áanghaji alebo si sprav├şte v├Żlet do SUZHOU (UNESCO)? My v├ís tam vezmeme! ─î├şnske Ben├ítky, ako toto romantick├ę mesto vybudovan├ę na juhu Ve─żk├ęho ─Ź├şnskeho kan├íla volaj├║, si u┼żijeme, ako inak, plavbou na lo─Ćke. Vodn├í dedina s┬átis├şcro─Źnou hist├│riou a┬áso stovky rokov starou architekt├║rou o─Źar├ş aj najlep┼íiu architekt├║ru ─Ź├şnskych z├íhrad. Nie nadarmo boli zaraden├ę do kult├║rneho dedi─Źstva UNESCO. Pri stavbe kan├ílov boli pou┼żit├ę tie najr├┤znej┼íie typy mostov a najpozoruhodnej┼íie materi├íly. Produkty hodv├íbnej cesty, obchody s┬átradi─Źnou ─Ź├şnskou medic├şnou, ale aj ve─żmi dobr├í dom├íca kuchy┼ła. Tak├Ż je Suzhou. Ke─Ć sa do ┼áanghaja vr├ítime, bude u┼ż ve─Źer. Je to ide├ílna pr├şle┼żitos┼ą na n├ív┼ítevu predstavenia ─Ź├şnskeho akrobatick├ęho s├║boru, unik├ítneho v r├ímci cel├ęho sveta. Vrelo odpor├║─Źame! Naozaj sme toho to─żko za┼żili? Odlet zo ┼áanghaja do Eur├│py. Bude┼í ch├Żba┼ą, ─î├şnaÔÇŽ

 

Cena

1390 ÔéČ

PODMIENKY

Celkov├í cena: 1 390 ÔéČ / osoba v dvojl├┤┼żkovej izbe*
Pr├şplatok za 1/1: 230 ÔéČ

* cena z├íjazdu je platn├í pri min. stanovenom po─Źte 10 os├┤b a m├┤┼że sa meni┼ą v z├ívislosti od cien leteniek a ─Źasu rezerv├ície.

CENA ZAHŔŇA

 • Medzin├írodn├║ letenku
 • Slovensk├ęho sprievodcu a miestnych sprievodcov
 • Prehliadku v┼íetk├Żch nav┼ít├şven├Żch miest
 • Ubytovanie vo 4-hviezdi─Źkov├Żch a┬áv┬á5-hviezdi─Źkov├Żch hoteloch s ra┼łajkami
 • V┼íetky transfery v ─î├şne
 • Presun vysokokvalitn├Żmi modern├Żmi klimatizovan├Żmi vlakmi 1. triedy (l├┤┼żkov├ę vozne) na tras├ích Peking ÔÇô Sian, Sian ÔÇô ┼áanghaj
 • organiza─Źn├ę zabezpe─Źenie v├şz
 • poistenie CK proti insolventnosti.

CENA NEZAHŔŇA

 • V├şza (75 ÔéČ)
 • Fakultat├şvne v├Żlety
 • Stravu
 • Vstupy do pamiatok
 • Povinn├ę pr├şplatky
 • Cestovn├ę poistenie a poistenie storna z├íjazdu (3,40 ÔéČ/de┼ł)

Prihláška

Na z├íjazd sa m├┤┼żete prihl├ísi┼ą na na┼íej e-mailovej adrese: rezervacia@wanderer.sk, pr├şpadne n├ís m├┤┼żete kontaktova┼ą na telef├│nnych ─Ź├şslach: 0905 947 833.