Individuálna ponuka

M├íte vlastn├ę po┼żiadavky na z├íjazd?
Vytvor├şme ho pod─ża Va┼íich predst├ív.

Vypracova┼ą ponuku

JAR: Safari na konci sveta

Jar

Term├şn: 8.11.-18.11.2018
Ubytovanie: hotely a rezorty 3* a 4*
Strava: pod─ża itiner├íra
Program: pozn├ívac├ş

Program:

1.-2.de┼ł. Viede┼ł ÔÇô Kapsk├ę mesto

Odchod z Viedne a prelet cez Lond├Żn do Kapsk├ęho mesta. Po pr├şlete priv├ştanie sa so sprievodcom, transfer do hotela a oddych po dlhom prelete z Eur├│py. V├şta v├ís tretie najv├Ą─Ź┼íie mesto JAR a jedno z najkraj┼í├şch s├şdiel na svete, 3 a pol mili├│nov├ę Kapsk├ę mesto ÔÇô jeden z najv├Ą─Ź┼í├şch pr├şstavov a stredisko cestovn├ęho ruchu v krajine.

3.de┼ł Kapsk├ę mesto ÔÇô Cape Point (R,O)

Po ra┼łajk├ích vyraz├şme na celodenn├║ prehliadku Cape Penninsula. Pri potulk├ích polostrovom si to popri kr├ísnych pl├í┼żach nasmerujeme na najju┼żnej┼íie miesto kontinentu Cape Point. Dych v├ím vyrazia n├ídhern├ę scen├ęrie na pobre┼ż├ş Atlantick├ęho a Indick├ęho oce├ína, rozmanit├í fl├│ra a fauna. Nahliadneme aj do pr├şrodnej rezerv├ície Dobrej n├ídeje a na pl├í┼żi Boulders budeme pozorova┼ą tu─Źniakov. Je to zrejme najrozpr├ívkovej┼í├ş mys na svete a na jeho n├ív┼ítevu v dobrom ur─Źite nezabudneme. Ak ─Źas dovol├ş, nav┼ít├şvime aj botanick├ę z├íhrady v Kirstenbosch.

4.de┼ł Kapsk├ę mesto ÔÇô Stolov├í hora (R)

─îak├í n├ís prehliadka mesta s popul├írnou Waterfront a v├Żletom na Stolov├║ horu, ktor├í je s├║─Źas┼ąou n├írodn├ęho parku Cape Peninsula. Na jej vrchol sa vyvezieme pohodlnou lanovkou (ak po─Źasie nebude proti). V├Żh─żad z v├Ż┼íky 1.086m je ├║chvatn├Ż. Otvoria sa pred nami rozsiahle pl├í┼że, nekone─Źn├Ż oce├ín a cel├ę Kapsk├ę mesto. Hist├│ria tohto kopca je star├í 700 mili├│nov rokov, na┼í┼ąastie lanovka je o nie─Źo nov┼íia a bezpe─Źn├í. Po n├ívrate sa zastav├şme v miestnych z├íhrad├ích, hrade Dobrej n├ídeje, miestnom trhu a nazrieme aj do m├║zea. Na z├íver si nenech├íme ujs┼ą ani prech├ídzku po malajskej ┼ítvrti Bo-Kaap s pestrofarebn├Żmi dom─Źekmi.

5.de┼ł Kapsk├ę mesto ÔÇô Ostrov Robben (R,O)

Dnes sa lo─Ćou vyd├íme na ostrov Robben, ktor├Ż je zn├ímy najm├Ą ako b├Żval├ę n├ípravn├ę zariadenie pre politick├Żch v├Ąz┼łov a v d├ívnej┼íej minulosti to bolo miesto, kde izolovali chor├Żch na lepru. Dnes je to miesto svetov├ęho kult├║rneho dedi─Źstva a z├írove┼ł aj ┼żiv├ę m├║zeum, ktor├ę poskytuje ve─ża d├┤kazov boja za slobodu v Ju┼żnej Afrike. Nieko─żko rokov si v tamoj┼íom v├Ązen├ş odsedel aj legend├írny Nelson Mandela, ktor├Ż sa nesk├┤r stal prezidentom krajiny. Po n├ívrate vo─żn├Ż program.

6.-7.de┼ł Kapsk├ę mesto ÔÇô v├şnna cesta(R)

Cez malebn├ę hory sa presunieme do srdca juhoafrick├Żch vin├şc v oblasti Stellenbosch, kde vznik├í najkvalitnej┼íie v├şno. Miesta d├Żchaj├║ce hist├│riou, n├ídhern├ę koloni├ílne budovy, bohat├ę polia. Nau─Ź├şme sa spr├ívne ochutn├íva┼ą v├şno a d├║┼íky tohto magick├ęho n├ípoja prelo┼ż├şme miestnym kvalitn├Żm syrom. N├ísledne si v re┼ítaur├ícii over├şme, ─Źi jej ┼í├ęfkuch├ír z├şskal opr├ívnene viacer├ę svetov├ę ocenenia. Popoludn├ş si pri ─Ćal┼í├şch tematick├Żch zast├ívkach povieme ─Ćal┼íie zauj├şmavosti o juhoafrickom v├şnku. ─Äal┼í├ş de┼ł vo─żn├Ż program na vychutnanie si tohto ├║┼żasn├ęho kraja.

8.-9.de┼ł V├şnna cesta ÔÇô Sanbona safari (R,O,V)

Z vin├şc vyr├í┼żame do divo─Źiny za zvieratami ve─żkej p├Ą┼ąky. Na poludnie pr├şdeme do Sanbona Game Reserve, kde si najsk├┤r d├íme obed, aby sme popoludn├ş vyrazili na prv├║ jazdu za zvieratami. Ve─Źer si vychutn├íme pr├şpitok, a po ve─Źeri sa zapo─Ź├║vame do zvukov divo─Źiny, ako jej s├║─Źas┼ą. Na druh├Ż de┼ł sa skoro r├íno zobud├şme spolu so zvieratami a vyberieme sa na pozorovanie ich rann├Żch ritu├ílov a na pokoji ich nenech├íme ani popoludn├ş.

10.-11.de┼ł Sanbona ÔÇô Kapsk├ę mesto ÔÇô Viede┼ł (R)

Skoro r├íno sa p├┤jdeme rozl├║─Źi┼ą so zvieratami na z├ívere─Źn├ę safari, n├ísledne sa odhl├ísime z rezortu a presunieme sa na letisko s preletom do Viedne. Koniec programu.

Cena

2349 ÔéČ

PODMIENKY

Cena z├íjazdu: 2.394 ÔéČ / osoba v dvojl├┤┼żkovej izbe*

Pr├şplatok za 1/1: 396 ÔéČ

* Cena je platn├í 30 dn├ş pri stanovenom po─Źte 6 os├┤b a viac, a m├┤┼że sa meni┼ą v z├ívislosti od ─Źasu rezerv├ície a zmien ceny leteniek

CENA ZAHŔŇA

Medzinárodnú letenku
Ubytovanie na 8 noc├ş v kvalitn├Żch hoteloch
Stravu pod─ża itiner├íra (R-ra┼łajky, O-obed, V-ve─Źera, AI-all inclusive)
Transfer letisko/hotel/letisko
Pozn├ívac├ş program s anglicky hovoriacim sprievodcom
Vstupy do pamiatok a atrakci├ş
Poistenie proti insolventnosti

CENA NEZAHŔŇA

Letiskov├ę poplatky
Stravu nad rámec itinerára
Cestovn├ę poistenie (3,40 ÔéČ osoba/de┼ł)
Osobn├ę v├Żdavky

UBYTOVANIE

Tudor Hotel Cape Town 3*, Standard Room
Rusthuiz Guest House Winelands 4*, Standard Room
Sanbona Wildlife Reserve ÔÇô Tilney Manor, Suite

LETENKY

Turkish Airlines

Prihláška:

Na z├íjazd sa m├┤┼żete prihl├ísi┼ą na na┼íej e-mailovej adrese: rezervacia@wanderer.sk, pr├şpadne n├ís m├┤┼żete kontaktova┼ą na telef├│nnych ─Ź├şslach: 0905 947 833 alebo 0903 956 414.