Individuálna ponuka

M├íte vlastn├ę po┼żiadavky na z├íjazd?
Vytvor├şme ho pod─ża Va┼íich predst├ív.

Vypracova┼ą ponuku

Kuba: Karibsk├ę mojito

Kuba

Term├şn: 28.1.-8.2.2019
Ubytovanie: hotely 3* a 4*
Strava: pod─ża itiner├íra
Program: kombinovan├Ż

Program

28.-30.1.2019 Viede┼ł ÔÇô Havana (R,O)

Odlet z Viedne a cez Istanbul r├íno pr├şchod na ÔÇ×Ostrov slobodyÔÇť, kde pred nieko─żk├Żmi desa┼ąro─Źiami zastal ─Źas. Hne─Ć z letiska ideme na to. Za dva dni si prezrieme star├║ aj nov├║ Havanu. Havansk├í univerzita, cintor├şn Colon, hotel Nacional a mno┼żstvo ─Ćal┼í├ş skvostov. Prejdeme sa po Avenida de los Presidentes, popul├írnom Malec├│ne a po N├ímest├ş revol├║cie. Pe┼íi presk├║mame Star├║ Havanu (UNESCO) s jej n├ímestiami Plaza de Armas, Castillo de la Real Fuerza, Plaza de la Catedral, Plaza de San Francisco de Asis. Prejdeme sa po Pase odel Prado, ktor├║ mnoh├ş pova┼żuj├║ za najkraj┼íiu promen├ídu v Havane. Zrekon┼ítruovan├ę historick├ę budovy v ┼ípanielskom ┼ít├Żle a mno┼żstvo kaviarn├ş si n├ís z├şskaj├║ svojou atmosf├ęrou. Zastav├şme sa v m├║zeu Havana Club Rum, nevynech├íme ani Hemmingwayove ob─ż├║ben├ę bary La Bodeguita Del Medio a Floridita, kde si budeme m├┤c┼ą vychutna┼ą ob─ż├║ben├ę mojito. Prv├ę suven├şry nak├║pime na trhu s ru─Źne vyr├íban├Żm tovarom. Ve─Źer si vychutn├íme n├ív┼ítevu d┼żezov├ęho klubu (fakultat├şvne). M├íte chu┼ą na lekciu salsy, ochutn├ívku cig├ír alebo prehliadku mesta vo veter├ínoch? Vybav├şme. Po dlhom lete sa presunieme do hotela na Avenida de los Presidentes na brehu mora s baz├ęnom.

31.1.2019 Havana ÔÇô Vi┼łales ÔÇô Havana (R,O)

C├ştite t├║ v├┤┼łu ─Źerstv├Żch cig├ír? Na tabakovej farme El Para├şso si povieme o tajomstve ich jedine─Źnosti a mo┼żno si jednu sami u┼í├║─żame. N├ísledne sa presunieme do ├║dolia Vi┼łales, ktor├ę pon├║ka najkraj┼íie pr├şrodn├ę scen├ęrie z cel├ęho ostrova. Pokoch├íme v├Żh─żadmi v Los Jasmines, odkia─ż s├║ najkraj┼íie v├Żh─żady na skaln├ę form├ície Mogotes. Prehliadku t├Żch naj ukon─Ź├şme v Indi├ínskej jaskyni, do ktorej vpl├ívame na lodi a povieme si o predkolumbovskej Kube, ob├Żvanej pr├íve indi├ínmi. Presun sp├Ą┼ą do hotela v Havane.

1.2.2019 Havana ÔÇô Cienfuegos ÔÇô Trinidad (R,O)

Odch├ídzame na juh ostrova. Cestou sa v┼íak zastav├şme na krokod├şlej farme, kde maj├║ nieko─żko desiatok dobre k┼Ľmen├Żch pred├ítorov. Ochutnali ste u┼ż niekedy krokod├şla? Najchutnej┼í├ş je jeho chvost, ale v miestnej farme ho za┼ł rad┼íej ne┼ąahajte. Odchod do Cienfuegos, ktor├Ż prez├Żvaj├║ ÔÇ×Perla juhuÔÇť(UNESCO), kr├ítka prehliadka mesta, vr├ítane Parque Jos├ę Marti, Teatro Tom├ís Terry a Palacio Ferrer. Zastav├şme sa aj v Palacio del Valle, ktor├Ż p├┤vodne sl├║┼żil bohat├ęmu obchodn├şkovi s cukrom. N├ísledne presun do Trinidadu.

2.-6.1.2019 Trinidad ÔÇô Guam├í ÔÇô Varadero (AI)

─Äal┼íie mesto pod ochranou UNESCO, v ktorom zastal ─Źas. Prejdeme sa po historickom centre, prezrieme si Romantick├ę m├║zeum a nazrieme do obydl├ş domorodcov, ktor├ę s├║ otvoren├ę po cel├Ż de┼ł. Osvie┼żime sa v pr├şjemnom bare Coctel Canchanchara, kde si d├íme drink s miestnym rumom a ┼í┼ąavou z cukrovej trstiny. Po obede presun do meste─Źka Santa Clara. Najviac ju presl├ívil revolucion├ír Che Guevara, ktor├ęho pozostatky le┼żia v miestnom mauz├│leu spolu s ─Ćal┼í├şmi spolubojovn├şkmi. (Po─Źas da┼ż─Ća a vysokej vlhkosti je mauz├│leum zatvoren├ę). Pozrieme si aj obrnen├Ż vlak, na ktor├Ż ├║to─Źili po─Źas Kub├ínskej revol├║cie. N├ísledne presun k moru na Varadero. K├║panie, ┼ínorchlovanie, relax na pl├í┼żi a non stop slu┼żby all inclusive, u┼ż sa neviete do─Źka┼ą? Popul├írne Varadero na polostrove Hicacos v├ís ur─Źite nesklame. Ubytujeme sa v tropickej z├íhrade na pl├í┼żi Los Tainos, z ktorej sa n├ím nebude chcie┼ą od├şs┼ą. Ak sa v├ím bude m├íli┼ą individu├ílny program, m├┤┼żete katamaranom nav┼ít├şvi┼ą niektor├Ż z okolit├Żch ostrovov Na v├Żlet za delf├şnmi v├ís poz├Żvame a je na n├í┼í ├║─Źet!!

7.-8.1.2019 Varadero ÔÇô Viede┼ł (R)

R├íno odchod na letisko do Havany. Odd├Żchnut├ş a op├ílen├ş op├║┼í┼ąame najkraj┼íie kub├ínske pl├í┼że a rozl├║─Źime sa s Ostrovom slobody. Na druh├Ż de┼ł pr├şlet do Viedne. Koniec programu.

Cena

1899 ÔéČ

PODMIENKY

Celkov├í cena: 1 899 ÔéČ / osoba v dvojl├┤┼żkovej izbe*
Pr├şplatok za 1/1: 320 ÔéČ

* cena z├íjazdu je platn├í pri min. stanovenom po─Źte 10 os├┤b a m├┤┼że sa meni┼ą v z├ívislosti od cien leteniek a ─Źasu rezerv├ície.

CENA ZAHŔŇA

Medzin├írodn├║ letenku a bezpe─Źnostn├ę taxy
Ubytovanie na 9 noc├ş v hoteloch vy┼í┼íej triedy s ra┼łajkami
Stravu pod─ża itiner├íra (R-ra┼łajky, O-obed, V-ve─Źera, AI-all inclusive)
Pozn├ívac├ş program v Havane s miestnym anglicky hovoriacim sprievodcom a slovensk├Żm superv├şzorom
V┼íetky vn├║tro┼ít├ítne transfery klimatizovan├Żm minibusom
Vstupy do pamiatok a atrakci├ş
Poistenie proti insolventnosti

CENA NEZAHŔŇA

Letiskov├ę poplatky
Stravu nad rámec itinerára,
V├şza (25 ÔéČ osoba),
Cestovn├ę poistenie (3,40 ÔéČ osoba/de┼ł),
Odletov├í da┼ł 25 CUC,
Osobn├ę v├Żdavky

Letenka:

Turkish Airlines

Prihláška

Na z├íjazd sa m├┤┼żete prihl├ísi┼ą na na┼íej e-mailovej adrese: rezervacia@wanderer.sk, pr├şpadne n├ís m├┤┼żete kontaktova┼ą na telef├│nnych ─Ź├şslach: 0905 947 833 alebo 0903 956 414.