Individuálna ponuka

M├íte vlastn├ę po┼żiadavky na z├íjazd?
Vytvor├şme ho pod─ża Va┼íich predst├ív.

Vypracova┼ą ponuku

Kuba: Ostrov slobody a nádeje

Kuba

Term├şn: 20.10.2019 – 04.11.2019
Ubytovanie: hotely 3* a 4*
Strava: pod─ża itiner├íra
Program: pozn├ívac├ş

 • Kabaret Tropicana, cigary, kub├ínsky rum, najkraj┼íie pl├í┼że a ├ęterick├í salsa.
 • Z├ípady slnka nad ostrovom roznecuj├║cim iracion├ílne v├í┼íne cel├ęho sveta n├ím bud├║ odmenou.
 • Viva La Cuba!

Program

1. ÔÇô 3 de┼ł:

Pr├şlet do LA HAVANA. Vysn├şvan├í Kuba! Ve─żkolep├ę centrum┬ámesta pod patron├ítom UNESCO s elegantn├Żmi bulv├írmi a zauj├şmav├Żmi m├║zeami. Najkraj┼íie n├ímestia koloni├ílnej Havany ÔÇô Plaza de la┬áCatedral, Plaza de┬áArmas, Plaza┬áVieja┬á, Plaza de San Francisco. V├┤┼ła najlep┼í├şch cig├ír na┬ásvete a┬ábar┬áBODEGUITA.┬áHavana┬áVieja┬áa┬áCentro┬áHavana. Nad┼íen├ş pionieri a ├║┼żasn├ę americk├ę┬áveter├íny.┬á─î├şnska ┼ítvr┼ą,┬áCapitolio┬áa bohato zdoben├Ż interi├ęr Hotela NACIONAL. Najzn├ímej┼íia promen├ída Karibiku┬áMalec├│n┬áa N├ímestie revol├║cie s┬ápam├Ątn├şkom┬áJos├ęho┬áMart├şho.┬áOdchod podmorsk├Żm tunelom na druh├║ stranu havansk├ęho z├ílivu k pevnosti┬áMorro┬áa┬áCaba┼ła┬ás n├ídhern├Żm v├Żh─żadom na mesto. Prehliadka ┼ítvrt├ş┬áMiramar┬áa Siboney.┬áD├íte sa zl├íka┼ą na najok├ízalej┼í├ş kabaret sveta s dlhonoh├Żmi tane─Źnicami a┬ásl├ívnym menom┬áTropicana?

4. de┼ł:

Odchod do najz├ípadnej┼íej provincie PINAR DEL R├ŹO- provincia,┬ákde sa pestuje najkvalitnej┼í├ş tabak na svete. Ekologick├í LAS TERRAZAS, ochutn├ívka miestnej k├ívy. Kr├ítka z├ístavka v VI├ĹALES a v├ípencov├ę kopce MOGOTES. Neskor┼í├ş obed vÔÇ»dedinke sÔÇ»uk├í┼żkou balenia typick├Żch kub├ínskych cig├ír. N├ív┼íteva tabakov├ęho poli─Źka a domu, kde sa tabak su┼í├ş, spracov├íva aÔÇ»predn├í┼íky pestovate─ża tabaku, ktor├Ż n├ím ochotne odpovie na na┼íe ot├ízky. ÔÇ»N├ívrat do Havany.

5.-6. de┼ł:

Mesto CIENFUEGOS (UNESCO), kde sa zastav├şme a urob├şme si kr├ítku┬áprehliadku. Jedno z najstar┼í├şch miest Kuby ÔÇô TRINIDAD, ktor├ę je tak├ę pod patron├ítom┬áUNESCO. Prehliadka mesta s jedine─Źnou atmosf├ęrou a perfektne zachovan├Żm┬ástredom mesta.┬áN├íkup suven├şrov na miestnom trhovisku a n├ív┼íteva baru La┬áCanchanchara.┬áFakultat├şvny v├Żlet┬ákatamar├ínom┬ána ostrov CAYO BLANCO, nedotknut├Ż ostrov vÔÇ»Karibskom mori, s pot├ípan├şm sa pri koralovom ├║tese sÔÇ»h├║fmi pestrofarebn├Żch r├Żb aÔÇ»sÔÇ»obedom na bielej pl├í┼żi. Dokonal├Ż z├í┼żitok!

7.-9. de┼ł: ÔÇ»

Presun do tretieho najv├Ą─Ź┼íieho mesta Kuby, Camag├╝ey (UNESCO). Prehliadka mesta na bicitaxi, n├ív┼íteva gal├ęrie kub├ínskych zn├ímych umelcov a ve─Źer sa zabav├şme v Casa dela Trova s tradi─Źnou hudbou. Presun do SANTIAGO DE CUBA ÔÇônajkaribskej┼íie mesto celej Kuby. Pr├íve v┬átomto meste za─Źala kub├ínska revol├║cia! Srdce mesta Parque C├ęspedes, katedr├íla a N├ímestie revol├║cie. Ve─Źer n├ív┼íteva Casa de Abuelos s tradi─Źnou ÔÇ»hudbou a mo┼żnos┼ąou tance. Vedeli ste, ┼że Santiago je miestom najlep┼íieho rumu? Cintor├şn Sv.Ifig├ęnie ÔÇô miesto posledn├ęho odpo─Źinku Fidela Castra ako aj in├Żch velik├ínov Kuby. Castillo del Morro ÔÇô pevnos┼ą na kopci, s┬án├ídhern├Żm v├Żh─żadom na Karibsk├ę more. GUARDALAVACA. Najkraj┼íie pl├í┼że pod─ża Kub├íncov s├║ pr├íve tu! Ubytovanie na pobre┼ż├ş Atlantiku a dokonal├Ż oddych pri brehoch tyrkysov├ęho raja. AÔÇ»op├Ą┼ą All inclusive!

10.-12 de┼ł:┬á

Oddych na pl├í┼żach vÔÇ»Guardalavaca.┬áOdchod do SANTA CLARA. Legend├írne revolucion├írske mesto s┬áfam├│znym┬ámauz├│leom a┬ásochou┬ánajsl├ívnej┼íieho hrdinu Ernesta┬áChe┬áGuevaru. Tu si na po─Źes┼ą sl├ívneho┬áChe, zan├┤time sl├ívnu piese┼ł ÔÇ×Hasta┬ásiempre,┬ácomandanteÔÇť od┬á Carlosa┬áPueblu. Noc v┬áSanta┬áClara.

13.-16 de┼ł:

Odchod na VARADERO a ubytovanie v 4* hoteli s programom┬áALL INCLUSIVE. Super oddych! Koniec z├íjazdu je v znamen├ş odpo─Źinku na svetozn├ímych pl├í┼żach┬áVaradera. Pre z├íujemcov zabezpe─Ź├şme v├Żlet ÔÇô osvie┼żuj├║ce ok├║panie sa v┬ákri┼ít├í─żovo priezra─Źnej vode v┬ájaskyni CUEVA DE SATURNO. Cestou na letisko┬ása zastav├şme na 110 metrov vysokom moste┬áBacunayagua, ktor├Ż n├ím poskytne┬á├║┼żasn├ę v├Żh─żady na krajinu, ne─Ćaleko mesta┬áMatanzas.┬áHasta┬ála┬ávista┬áCuba! Pr├şchod domov.

 

Cena

1 970 ÔéČ

PODMIENKY

Celkov├í cena: 1 970 ÔéČ / osoba v dvojl├┤┼żkovej izbe*
Pr├şplatok za 1/1: 420 ÔéČ

* cena z├íjazdu je platn├í pri min. stanovenom po─Źte 10 os├┤b a m├┤┼że sa meni┼ą v z├ívislosti od cien leteniek a ─Źasu rezerv├ície.

CENA ZAHŔŇA

 • Medzin├írodn├║ letenku
 • Slovensk├ęho sprievodcu a miestnych sprievodcov
 • Prehliadku v┼íetk├Żch nav┼ít├şven├Żch miest
 • Ubytovanie v 3* hoteloch s ra┼łajkami formou ┼ív├ędskych stolov a baz├ęnom
 • 5 x ALL INCLUSIVE, polpenzia po─Źas cel├ęho z├íjazdu okrem Havany
 • 4* hotel v Havane s┬ára┼łajkami alebo ubytovanie na s├║krom├ş v┬átzv. casas particulares
 • 4* hotel ALL INCLUSIVE na Varadere
 • Dopravu prenajat├Żm pohodln├Żm klimatizovan├Żm autobusom
 • Poistenie CK vo─Źi insolventnosti.

CENA NEZAHŔŇA

 • V├şza ÔÇô zabezpe─Ź├şme v├ím ich na po─Źkanie (30ÔéČ)
 • Fakultat├şvny v├Żlet katamar├ínom na ostrov Cayo Blanco s┬áobedom (40 ÔéČ)
 • Vstupy do pamiatok pod─ża programu (50 ÔéČ)
 • Povinn├ę pr├şplatky
 • Cestovn├ę poistenie (3,40 ÔéČ osoba/de┼ł)

D├öLE┼ŻIT├ë VEDIE┼Ą

Pozor – 4* hotel VARADERO BARCEL├ô ARENAS BLANCAS s ALL INCLUSIVE (pr├şp. in├Ż 4* hotel na Varadere) sme zahrnuli do ceny. Preto si d├┤kladne porovnajte programy in├Żch cestovn├Żch agent├║r, kde je zv├Ą─Ź┼ía be┼żn├Żm pravidlom, ┼że si vy┼í┼íiu kateg├│riu hotel klient pripl├íca.

Prihláška

Na z├íjazd sa m├┤┼żete prihl├ísi┼ą na na┼íej e-mailovej adrese: rezervacia@wanderer.sk, pr├şpadne n├ís m├┤┼żete kontaktova┼ą na telef├│nnych ─Ź├şslach: 0905 947 833.