Individuálna ponuka

M├íte vlastn├ę po┼żiadavky na z├íjazd?
Vytvor├şme ho pod─ża Va┼íich predst├ív.

Vypracova┼ą ponuku

Vietnam a Kambod┼ża: ┼áarm b├Żvalej Indo─Ź├şny

Vietnam, Kambod┼ża

Term├şn: 18.10. – 02.11.2019
Ubytovanie: hotely 3* a 4*
Strava: ra┼łajky
Program: pozn├ívac├ş

┼áarm b├Żvalej Indo─Ź├şny

 • Energia mesta┬áSaigon, dnes zn├ímeho ako Ho┬áChi┬áMinh┬áCity s podzemn├Żm svetom vietnamskej┬águerilly┬áViet┬áMinh┬áÔÇô┬áCuChi.
 • Hrobky vietnamsk├Żch dynasti├ş v meste─Źku┬áHue┬ás koloni├ílnou atmosf├ęrou meste─Źka HOIAN.
 • Juhov├Żchodn├í ├üzia,┬áako ju e┼íte nepozn├íte!
 • Star├ę elegantn├ę uli─Źky centra Hanoja a n├ídhern├Ż z├í┼żitok z pr├şrodn├ęho divu sveta┬áHalong┬áBay┬ápriamo z paluby lode.
 • Tajomn├Ż a magick├Ż┬áAngkor┬áWat, sÔÇ»prechodom cez hlavn├ę mesto Kambod┼że ÔÇô Phnom Penh v spojen├ş s n├ív┼ítevou autentick├Żch ded├şn na jazere┬áTonl├ę┬áSap.
 • A┼ż ┼ítyri prelety vÔÇ»r├ímci Vietnamu, tri vÔÇ»z├íkladnej cene z├íjazdu a ┼żiadne celono─Źn├ę presuny!
 • N├ív┼íteva Kambod┼że vÔÇ»z├íkladnej cene z├íjazdu bez pr├şplatku.

Program:

1. ÔÇô 4. de┼ł:

Odlet zÔÇ»Viedne do najv├Ą─Ź┼íieho mesta Vietnamu, do SAIGONU alias HO CHI MINHOVHO MESTA. N├ív┼íteva M├║zea vojny v n├ís zanech├í rozporupln├ę pocity. Pokra─Źujeme do Pal├íca zjednotenia ─Źi do KATEDR├üLY NOTRE-DAME. V historickej budove po┼íty odo┼íleme pozdravy na┼íim bl├şzkym. Cesta 30 km od mesta do a┼ż 200 km dlh├Żch VOJENSK├ŁCH TUNELOV CU-CHI. Jeden zÔÇ»najimpozantnej┼í├şch pozostatkov Vietnamskej vojny (fakultat├şvny v├Żlet), je najlep┼í├şm d├┤kazom oÔÇ»h├║┼żevnatosti aÔÇ»odvahe Vietnamcov. Mo┼żnos┼ą fakultat├şvneho v├Żletu do DELTY RIEKY MEKONG n├ím umo┼żn├ş bli┼ż┼íie spozna┼ą osady a ┼żivot vietnamsk├Żch ro─żn├şkov, kokosov├ę farmy a r├┤zne druhy exotick├ęho ovocia s ochutn├ívkou. Prevezieme sa aj na konskom povoze. Poh─żady, ktor├ę sa n├ím naskytn├║, vtla─Źia do o─Ź├ş slzy dojatia nad kr├ísou na┼íej plan├ęty.

5. ÔÇô 6. de┼ł:

Prelet do pr├şmorsk├ęho letoviska NHA TRANG. Kedysi bol presl├íven├Żm miestom oddychu americk├Żch vojakov. Ubytujeme sa vo 4-hviezdi─Źkovom hoteli, kde na pl├í┼żach sÔÇ»bielym pieskom si ÔÇ×dobijeme baterkyÔÇť. Mno┼żstvo atrakci├ş, ako┬álietanie na pad├íku, vodn├ę sk├║tre aÔÇ»podobne v├ím m├┤┼żu spr├şjemni┼ą ─Źas sladk├ęho ni─Źnerobenia. Pon├║kame aj mo┼żnos┼ą fakultat├şvneho v├Żletu na lodi po bl├şzkych ostrovoch.

7. ÔÇô 8. de┼ł:

Rann├Ż prelet do mesta┬áDanang, odkia─ż n├ís ─Źak├í hodinov├í cesta do perly Vietnamskej architekt├║ry ÔÇô do ─Źarovn├ęho mesta HOIAN. Prehliadka tohto malebn├ęho meste─Źka napln├ş v├í┼í fo┼ą├ík z├íbermi a va┼íu du┼íu ÔÇ×nakaz├şÔÇť pokojom. Ach, ak├Ż kr├ísny je┬áHoian┬ávo
ve─Źernom svetle lampi├│nov! Na druh├Ż de┼ł n├ís ─Źak├í presun do s├şdla dynasti├ş┬áNguyen┬áÔÇô do starobyl├ęho HUE, ktor├ę bolo vietnamsk├Żm n├íbo┼żensk├Żm, kult├║rnym aÔÇ»vzdelanostn├Żm┬ácentrom. Nav┼ít├şvime HROBKY DYNASTIE NGUYEN, mestsk├║ citadelu aÔÇ»in├ę pamiatky, ktor├ę tvoria┬ás├║─Źas┼ą svetov├ęho kult├║rneho dedi─Źstva pod z├í┼ítitou UNESCO. Ubytovanie vÔÇ»pr├şjemnom 4-hviezdi─Źkovom hoteli v centre mesta.

9. ÔÇô 11. de┼ł:

Prelet do hlavn├ęho mesta VIETNAMU ÔÇô do HANOJA, ktor├ę sÔÇ»popul├íciou 6,5-mili├│na ─żud├ş je druh├Żm najv├Ą─Ź┼í├şm mestom Vietnamu. N├ív┼íteva najpozoruhodnej┼í├şch pamiatok ako HO CHI MINHOVO MAUZ├ôLEUM, n├ímestie, ─Źi Pagoda na stra─Źej n├┤┼żke. Vyvrcholen├şm v┼íak bude pr├şjemn├í prech├ídzka popri jazere HOAN QIEM a CHR├üM LITERAT├ÜRY, ktor├Ż ofici├ílne bol prvou vietnamskou univerzitou. De┼ł ukon─Ź├şme v spleti mal├Żch uli─Źiek sÔÇ»pravou ├ízijskou atmosf├ęrou, ale aj z├íplavou barov aÔÇ»kr─Źmi─Źiek, kde si d├íme naozaj chutn├ę pivo. Fakultat├şvny v├Żlet k jedn├ęmu zÔÇ»pr├şrodn├Żch divov sveta.┬áHalong┬áBay. Tis├şce ostrov─Źekov, vyn├íraj├║cich sa zÔÇ»morsk├ęho dna, ako dra─Źie zuby sa t├Ż─Źia nad hladinou.

12. ÔÇô 16. de┼ł:

Prelet do hlavn├ęho mesta KAMBOD┼ŻE ÔÇô PHNOM PENH, ktor├ę je kri┼żovatkou ├ízijskej minulosti aÔÇ»bud├║cnosti, kde extr├ęmne bohatstvo aÔÇ»chudoba s├║ ka┼żdodennou realitou,ÔÇ»kde n├ídej aÔÇ»z├║falstvo nikdy nestoja ─Ćaleko od seba. Nav┼ít├şvime okolie N├írodn├ęho m├║zea aÔÇ»Kr├í─żovsk├ęho pal├íca, ktor├ę v├ím svojou kr├ísou vezm├║ dych. Naopak, hororov├ę sc├ęny zÔÇ»m├║zea TUOL SLENG v├ís svojou hr├┤zou prin├║tia po dychu lapa┼ą. Rann├Ż presun do SIEM REAP. VÔÇ»popolud┼łaj┼í├şch┬áhodin├ích absolvujeme fakultat├şvny v├Żlet, prehliadku pl├ívaj├║cich ded├şn na jazere TONL├ë SAP na motorov├Żch lodi─Źk├ích. Celodenn├í prehliadka chr├ímov├ęho komplexu ANGKOR WAT, ktor├Ż sa zaradil na zoznam svetov├ęho dedi─Źstva UNESCO. Komplex bol nominovan├Ż na jeden z nov├Żch siedmich divov sveta. Z chr├ímov d├Żchaj├║ storo─Źia vyslovovan├Żch modlitieb,┬áktor├ę umoc┼łuje ar├│ma vonn├Żch ty─Źiniek a s├┤ch Budhu. Na n├ístenn├Żch reli├ęfoch pred na┼íimi o─Źami o┼ż├şvaj├║ mytologick├ę tane─Źnice┬áaps├íry. ─îlovek si v nemom ├║┼żase uvedom├ş, ak├ę v├Żnimo─Źn├ę diela dok├í┼że ─żudstvo vytvori┼ą na oslavu Boha ─Źi bohov. Skuto─Źne sme stihli to─żko za┼żi┼ą? Neuverite─żn├ę! Presun do BANGKOKU, a odlet do Eur├│py.

Cena

2140 ÔéČ

PODMIENKY

Cena z├íjazdu: 2 140 ÔéČ / osoba v dvojl├┤┼żkovej izbe*

Pr├şplatok za 1/1: 380 ÔéČ

* cena z├íjazdu je platn├í pri min. stanovenom po─Źte 10 os├┤b a m├┤┼że sa meni┼ą v z├ívislosti od cien leteniek a ─Źasu rezerv├ície.

CENA ZAHŔŇA

 • Medzin├írodn├║ letenku
 • Slovensk├ęho prievodcu a miestnych sprievodcov
 • Prehliadky v┼íetk├Żch nav┼ít├şven├Żch miest
 • Kvalitn├Ż sprievodn├Ż program
 • Ubytovanie vÔÇ»kvalitn├Żch 3-hviezdi─Źkov├Żch a voÔÇ»4-hviezdi─Źkov├Żch hoteloch s ra┼łajkami, ak v programe┬ánie je uveden├ę┬áinak,
 • Kvalitn├║ klimatizovan├║ dopravu
 • Cestn├ę poplatky, tri prelety na trase Saigon – Nha┬áTrang, Nha┬áTrang – Danang, Hue – Hanoj
 • Organiza─Źn├ę zabezpe─Źenie v├şz
 • Poistenie CK proti insolventnosti.

CENA NEZAHŔŇA

 • V├şza
 • Fakultat├şvne v├Żlety
 • Prelet na trase Hanoj ÔÇô Phnom Penh (160 ÔéČ)
 • Stravu
 • vstupy do┬ápamiatok
 • Povinn├ę pr├şplatky
 • Cestovn├ę poistenie (3,40 ÔéČ/de┼ł)

Prihláška

Na z├íjazd sa m├┤┼żete prihl├ísi┼ą na na┼íej e-mailovej adrese: rezervacia@wanderer.sk, pr├şpadne n├ís m├┤┼żete kontaktova┼ą na telef├│nnych ─Ź├şslach: 0905 947 833