Individuálna ponuka

M├íte vlastn├ę po┼żiadavky na z├íjazd?
Vytvor├şme ho pod─ża Va┼íich predst├ív.

Vypracova┼ą ponuku

Kuba: V rytme salsy

Kuba

Tane─Źn├ę hodiny salsy a z├íbava v najlep┼í├şch kluboch na Kube, profesion├ílni lektori, star├í a nov├í Havana ÔÇŽ
Pre individu├ílnych z├íujemcov mo┼żn├Ż odchod kedyko─żvek!!!
ÔÇô Tane─Źn├ę hodiny salsy a z├íbava v najlep┼í├şch kluboch na Kube
ÔÇô Profesion├ílni lektori, ktor├ş vo v├ís rozpr├║dia ju┼żansk├║ krv
ÔÇô Star├í a nov├í Havana, po stop├ích Fidela a Che Guevaru
ÔÇô Ochutnajte prav├Ż kub├ínsky rum a u┼í├║─żajte si k nemu vlastn├║ cigaru
ÔÇô Oddych na rozpr├ívkov├Żch pl├í┼żach Karibiku a k├║panie s delf├şnmi
ÔÇô All inclusive slu┼żby pri mori, mas├í┼że a dokonal├Ż oddych

Program:

1.de┼ł Viede┼ł ÔÇô Havana

Odlet z Viedne a pr├şchod na ÔÇ×Ostrov slobodyÔÇŁ, kde pred nieko─żk├Żmi desa┼ąro─Źiami zastal ─Źas. Po n├íro─Źnom lete sa presunieme do hotela v ┼ítvrti Miramar so s├║kromnou pl├í┼żou a s kr├ísnym baz├ęnom. Po uv├ştacom drinku si vychutn├íme prv├ę k├║panie z prekr├ísnom Karibiku a ve─Źern├║ prech├ídzku po n├íbre┼ż├ş.

2.de┼ł Star├í Havana

Po ra┼łajk├ích to rozbal├şme na parkete, ─Źakaj├║ n├ís prv├ę 3 hodiny salsy (9:00 ÔÇô 12:00), priamo v jej kol├şske na Kube. Sta─Ź├ş sa zapo─Ź├║va┼ą do jej rytmov a so zvy┼íkom v├ím pom├┤┼żu profesion├ílni tane─Źn├şci, ktor├ş maj├║ rytmus v krvi. Popoludn├ş si vychutn├íme prehliadku Starej Havany, ktor├║ pr├ívom zaradili na zoznam kult├║rneho dedi─Źstva UNESCO s jej n├ímestiami (Plaza de Armas, Plaza Vieja, Plaza de la Catedral, Plaza San Francisco de As├şs). Prejdeme sa po Pase odel Prado, ktor├║ mnoh├ş pova┼żuj├║ za najkraj┼íiu promen├ídu v Havane. Zrekon┼ítruovan├ę historick├ę budovy v ┼ípanielskom ┼ít├Żle a mno┼żstvo kaviarn├ş si n├ís z├şskaj├║ svojou atmosf├ęrou. Podve─Źer sa zozn├ímime s prav├Żmi kub├ínskymi tancami v Africa House. Vysk├║┼íate si, ─Źo ste sa r├íno nau─Źili?

3.de┼ł Nov├í Havana

Po osvie┼żuj├║com k├║peli v Karibiku n├ís ─Źak├í druh├í ─Źas┼ą kurzu tanca (9:00 ÔÇô 12:00) a n├ísledne prehliadka Novej Havany, najru┼ínej┼íieho mesta v celom Karibiku. Za─Ź├şname v zelenej ┼ítvrti Miramar, ur─Źenej pre rezidencie ve─żvyslancov, ktor├║ prez├Żvaj├║ aj kub├ínske Miami. Sko─Ź├şme na rum do Hemmingwayovho ob─ż├║ben├ęho baru La Bodeguita Del? Prejdeme sa po Avenida de los Presidentes, popul├írnom Malec├│ne a na N├ímest├ş revol├║cie si uk├í┼żeme Fidelovu kancel├íriu. Ozaj, ┼żije e┼íte v├┤bec? Omamnej v├┤ne cig├ír sa nad├Żchneme v Casa del Habano. U┼í├║─żate si vlastn├║ vo fabrike na v├Żrobu cig├ír? Na z├íver nav┼ít├şvime aj miestnu kapitulu, v├Ą─Ź┼íiu ako vo Washingtone.

4.de┼ł Havana

Predpoludnie bude op├Ą┼ą patri┼ą salse (10:00 ÔÇô 12:00), po ktorej sa zrelaxujeme pri mori a spolo─Źnom mojite. Ve─Źer vyraz├şme na tradi─Źn├Ż ceremoni├íl v pevnosti Caba├▒a s popul├írnym v├Żstrelom z dela o 21.00. V no─Źnom klube Havana Caf├ę si vychutn├íme miestnu ┼íou a do s├Żta si zatancujeme s domorodcami.

5.de┼ł Havana

Po tradi─Źnej rannej porcii salsy (10:00 ÔÇô 12:00) a oddychu na pl├í┼żi si odsko─Ź├şme do kult├║rneho centra Chev├ęre so ┼żivou hudbou. Jedine─Źn├í ┼íanca vymeni┼ą si sk├║senosti a zatancova┼ą si s kub├ínskymi tane─Źn├şkmi.

6.de┼ł Havana

Z├ívere─Źn├í dvojhodinovka pod veden├şm sk├║sen├Żch lektorov (10:00 ÔÇô 12:00). Tr├║fate si z├şska┼ą certifik├ít? Na spolo─Źnej ve─Źeri vyhodnot├şme najlep┼í├şch a ako inak, pretancujeme cel├║ noc v Cabarete Copa Room.

7.de┼ł Havana ÔÇô Vi├▒ales

Po ra┼łajk├ích sa presunieme do ├║dolia Vi┼łales, ktor├ę pon├║ka najkraj┼íie pr├şrodn├ę scen├ęrie z cel├ęho ostrova. Cestou sa zastav├şme v Las Terrazas, vidieckej komunite, ktor├í svojou pr├şrodou patr├ş k najkraj┼í├şm miestam na ostrove. Po obede v typickej re┼ítaur├ícii si odd├Żchneme pri hotelovom baz├ęne alebo sa na vlastn├ę o─Źi presved─Ź├şme ako vyzer├í chudoba na kub├ínsky sp├┤sob. Ve─Źer str├ívime v kult├║rnom centre ÔÇ×Polo Monta├▒ezÔÇŁ ako inak, hudbou a tancom.

8.de┼ł Vi├▒ales

Dnes n├ís ─Źak├í prehliadka najv├Ą─Ź┼í├şch atrakci├ş ├║dolia Vi├▒ales, vr├ítane tabakovej plant├í┼że a Indi├ínskej jaskyne, do ktorej vpl├ívame na lodi. Povieme si aj o predkolumbovskej Kube, ob├Żvanej pr├íve Indi├ínmi.

9.-11.de┼ł Varadero (AI)

K├║panie, ┼ínorchlovanie, relax na pl├í┼żi a non stop slu┼żby all inclusive, u┼ż sa neviete do─Źka┼ą? Popul├írne Varadero na polostrove Hicacos v├ís ur─Źite nesklame. Ubytujeme sa v tropickej z├íhrade na pl├í┼żi Los Tainos, z ktorej sa v├ím nebude chcie┼ą od├şs┼ą. Ak sa v├ím bude m├íli┼ą individu├ílny program, m├┤┼żete katamaranom nav┼ít├şvi┼ą niektor├Ż z okolit├Żch ostrovov a zapl├íva┼ą si tam s delf├şnmi. Sta─Ź├ş poveda┼ą, vybav├şme.

12.-13.de┼ł Varadero ÔÇô Havana ÔÇô Viede┼ł

Odd├Żchnut├ş a op├ílen├ş op├║┼í┼ąame najkraj┼íie karibsk├ę pl├í┼że. Po n├ívrate do Havany sa presunieme na medzin├írodn├ę letisko a rozl├║─Źime sa s Ostrovom slobody. R├íno pr├şlet do Viedne.

Cena

Na vy┼żiadanie

CENA ZAHŔŇA

Ubytovanie v hoteloch strednej a vyššej triedy s plnou penziou a na Varadere s all inclusive
V┼íetky exkurzie a vstupn├ę uveden├ę v programe
V┼íetky transfery s├║kromn├Żm klimatizovan├Żm autobusom alebo mini vanom v r├ímci programu, vr├ítane vyzdvihnutia na letisku
Lekcie salsy s profesion├ílnymi tane─Źn├şkmi
Pozn├ívac├ş okruh so slovensk├Żm Wanderer sprievodcom (nad 10 os├┤b) a miestnym anglicky hovoriacim sprievodcom (v┼żdy pri akomko─żvek po─Źte os├┤b)
Poistenie proti insolventnosti

CENA NEZAHŔŇA

V├şza
Medzin├írodn├í letenku a letiskov├ę poplatky
Cestovn├ę poistenie
Odletov├í taxa (25 CUC/cca 22 ÔéČ)
Osobn├ę v├Żdavky

O ZÁJAZDE

┼ápeci├ílne ┼íit├Ż z├íjazd, ur─Źen├Ż pre milovn├şkov kub├ínskeho tanca, s oddychom na rajsk├Żch karibsk├Żch pl├í┼żach s programom zameran├Żm na z├íbavu a no─Źn├Ż ┼żivot! Sprev├ídzaj├║ najlep┼í├ş miestni sprievodcovia a slovensk├Ż sprievodca (nad 10 os├┤b). Ubytovanie v kvalitn├Żch hoteloch, dvojl├┤┼żkov├ę izby s klimatiz├íciou, WC, TV.

STRAVA

Jedl├í pod─ża itiner├íra (na Varadere all inclusive), typick├í miestna strava, z ktorej si ur─Źite vyberiete to svoje. Nezabudnite si pochutna┼ą na morsk├Żch potvor├ích z Karibiku a zapi┼ą to tradi─Źn├Żm kub├ínskym rumom alebo ob─ż├║ben├Żm mojitom.

POZNÁMKA

T├║┼żite po s├║kromnom lektorovi tanca? Za 3 ÔéČ na hodinu si ho m├┤┼żete ÔÇ×k├║pi┼ąÔÇŁ.
Pre individu├ílnych z├íujemcov radi prisp├┤sob├şme term├şny odchodu i pr├şchodu, program, ─Źi po─Źet hod├şn salsy pod─ża po┼żiadaviek. Cestova┼ą sa d├í aj vo dvojici, zvy┼íok je len na v├ís.

Itiner├ír je mo┼żn├ę doplni┼ą aj o hotelov├Ż pobyt v ktoromko─żvek z vybran├Żch miest. Program z├írove┼ł m├┤┼żeme upravi┼ą a doplni┼ą pod─ża va┼íich predst├ív, ─Źasov├Żch a finan─Źn├Żch mo┼żnost├ş.

Prihláška

Na z├íjazd sa m├┤┼żete prihl├ísi┼ą na na┼íej e-mailovej adrese: rezervacia@wanderer.sk, pr├şpadne n├ís m├┤┼żete kontaktova┼ą na telef├│nnych ─Ź├şslach: 0905 947 833 alebo 0903 956 414.